Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 115 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Οπως ειπε και ο δασκαλος μεγαλεφαντος(παιζει ελαστικο?γεωργακοπουλος.παιζει αναρτηση?γεωργακοπουλος.παιζει ανταλακτικο το να τ αλλο?γεωργακοπουλος.)
παιζει σηκομαρα? Μιραμπελα. Παιζει καυλα? Μιραμπελα. Παιζει μπουρδελοτσαρκα το να τ αλλο? Μιραμπελα.
Αφου πρωτα ρωταω τη εξηπιρετικοτατη τσα2 πια εταιρα εφημερευει και μου λεει η μιραμπελα αραζω για να περιμενω να δω αυτη που δεν ξαναειδα αλλα που διαβασα τοσα και τοσα καλα απο τιμημενους συναθλητες.Ηταν και ενας αλλος καθημενος αναμένον και αυτος.
Συντομα εξερχεται απο το δωματιο και περιεργαζοντας την ενδελεχώς βλεπω μια γυρω στα 30 μελαχροινη,κοντα μαλια μετριο υψος .Δεν μου εκανε κανενα κλικ η εμφανιση αλλα το γεγονος οτι η τσα2 μας ειπε οτι αν δε μεινουμε ευχαριστημενοι θα μας επεστρεφε τα διοδια συνηγόρισε στο να περασω .μου λεει απλο30,χαλαρο40,ακοποτο50,69 50, και μιση ωρα με απολα100. Περνω το 40 και κλεινω την πορτα.
Στο λεπτο μπαινει η κυρια γδυνεται και οντως οπως προειπα για την ηλικια της βεβαιωθηκα απο τα καπως πεσμενα βυζια και τα ιδια στη λεκανη.Στο ψητο τωρα ,γονατιζουμε και οι 2 στο κρεβατη και για να προκαταρκτιστούμε γλυφομασταν στα βυζια στα μπουτια στο λαιμο αυτη επιχειρησε και το στομα αλλα αναγκαστικα να το αποφυγω αναλογιζομενος πως εχει πιπώσει ακοποτους τους προηγουμενους.Μου φοραει μετα το τσουβαλη και κανει μια καλουτσικη στριφογιριστη πιπα.Ουτε στο μισο λεπτο της λεω ενταξη και σηκονομαι.μου λεει -δε θελεις να ανεβω απο πανω?- οχι απαντω ξαπλωσε για κανονικο.Ξαπλωνει αρχιζουμε με αποστολικό για κανα 2 λεπτα και για καλη μου τυχη την ειπα να αλαξουμε σε πισωκολλιτο και ετσι υπέστιν το αληθινο ταλεντο της σε αυτη τη σταση
Μιλαμε δεν κουραστηκε να σφυροκοπιεται μονη της πανω μου που εγω για να καθηστερισω το τέλος σε καπιοες στιγμες σταματουσα το περα δωθε.Αυτο γινοτανε για κανα δεκαλεπτο χωρις να σταματαει να κουνιεται οσπου ήρθε το αναμενομενο τέλος
Παραβλεποντας την εμφανιση,απο συμπεριφορα αριστα ισως ξαναπαω

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 19, 2010
Όνομα κοπέλας
Μιραμπέλα
Υπηρεσίες
lastpontian
Μέλος
Εγγραφή:
23 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
0
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού