Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 175 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τετάρτη 18/7/2007 ώρα 22:10 επιτέλους ανοίγει η πόρτα του ανακαινισμένου Κολωνού 30 Α , έστω και με δεκάλεπτη καθυστέρηση από την μεριά μου. Πρώτη βάρδια η Χριστίνα, 23χρονη γνωστή κοπέλα και από αλλά μαγαζιά της περιοχής. Ισπανίδα, Δομινικανής καταγωγής. Για εμένα ο ιδανικός Ελληνολατινοαμερικάνικος συνδιασμος. Μια κοπελα λεπτη μετριο υψος, μελαχρινη με πολυ απαλο δέρμα και αγγελικό μουτράκι…. Ίσως το μόνο ελατομα, ατελεια για μερικους να ειναι το μικρο στιθος της, για εμενα οχι γιατι προτιμω και επιμενω στα φυσικα και οχι σιλικονούχα. Αυτό που με τρελαίνει όμως ακόμα περισσότερο είναι οι ρόγες της, σκούρες με πολύ έντονο χαρακτηριστικό περίγραμμα που σου προδιαθέτουν να τις φας. Κανονίζουμε PRIVE για 1 ώρα και προχωράμε στο δωμάτιο, στην Σουίτα ή στο Νυφικό όπως το λένε τώρα, η κοινός το 4. Ένα δωμάτιο που κυριαρχεί το βαθύ πορτοκαλί (όπως σε όλο το εσωτερικό του σπιτιού) με χαρακτηριστικό την κόκκινη καρδιά πάνω από το χτιστό γυάλινο φωτιζόμενο κρεβάτι και φυσικά με πολύ αισθησιακό φωτισμό που υπάρχει στο χώρο. Εκεί πέρα ξεκινάει η Ιστορία του ανακαινισμένου Κολωνού 30Α. Με μια Χριστίνα που δεν την είχα ξαναδεί έτσι στον ενάμιση χρόνο γνωριμίας μου από αλλά μαγαζιά. Μια Χριστίνα πολύ δυναμική με πολύ πάθος έτοιμη να ικανοποίηση της ερωτικές σου φαντασιώσεις. Το πρόγραμμα που θα ακολουθούσε είναι πραγματικά δύσκολο. Αλλά η Χριστίνα είναι διατεθειμένη να το φέρει εις πέρας, μου έκανε εντύπωση η υπομονή της σε κάποιες έντονες στιγμές. Ακόμα χαρακτηρίστηκα αυτού του ραντεβού είναι οι αυταρχικές διαθέσεις της και φυσικά τα S/M παιχνίδια, με την μαύρη βίτσα της, που νομίζω ότι θα ικανοποιούν και τους πιο απαιτητικούς. Για εμένα ήταν μια εμπειρία που πραγματικά άξιζε τα λεφτά της. Και το πιο βασικό για το αυτό το μαγαζί που πιστεύω ότι πρέπει να το αναφέρω, ότι εκτός από την καθαριότητα του χώρου που φαίνεται από την πρώτη στιγμή που θα μπεις, είναι γνωστό ότι δουλεύουν μόνο δηλωμένες κοπέλες που περνάνε συστηματικά από γιατρούς, σε αντίθεση με πολλά αλλά μαγαζιά της περιοχής και μη. Πιστεύω ότι η Κολωνού 30 Α και η Χριστίνα είναι μια πρόταση που αξίζει πολλά!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 18, 2007
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
0
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού