Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 48 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Επισκεψη λιγο μετα τις(!) 1
το εν λογω ιδρυμα ειναι ψιλοπαρακμιακο τραγικο μου φαινεται η κουρτινες-αλλα παραβαν που εχει στα δωματια γιατι αλλιως εισαι φατσα καρτα στο σαλονι

η κοπελα κελλυ ελληνιδα ειπε η τσατσα!!μου κινησε την περιεργεια λεω μαλακιες θα λεει
αλλα την βλεπω και πραγματικα μου εκανε οτι ειναι ελληνιδα!!
την ρωτησα και μεσα απο που ειναι μου ειπα αθηνα
ωραια γκομενα μπαμπατσικη ξανθια με κοντο μαλλακι και σκουλαρικι στην μυτη βυζη αρκετο φουσκωτο και καυλιαρικα εσωρουχα

την πατησα ο μαλακας γιατι πραγματικα αν δεν πηγαινα θα σκεφτομουν οτι εκανα μαλακια που δεν μπηκα γιατι η γκομενα ηταν πραγματικ πολυ ωραια και εξω αν την πετυχαινες θα ηθελες να την καρφωσεις

δεν εκανε ακαπωτα κλπ απ οτι θυμαμαι

και παμε στα του αγωνα...

τι πιπα ηταν αυτη???καλυτερα να με αφηνε να βαρεσω μαλακια καλυτερα θα καυλωνα!
μετα απο αυτο το πραγμα που ισως καποιος ονομαζε πιπα με καβαλησε αλλα βαρισετημενα
μετα την εστησα στα τεσσερα το παλεψα λιγο τις εριξα και μερικες φαπες που δεν εφερε αντιρηση(απ τα ελαχιστα θετικα)

κομοδινο ομως ειλικρινα μηδεν συμμετοχη
μετα την γυρναω με αυτην απο κατω και μου εκανε ενα τελειως μηχανικο και ιδιο συνεχομενο χαιδεμα στο στηθος
πραγματικα βαρεθηκα

κριμα γιατι ειναι πολυ ωραια γκομενα πχ πιο ωραια απ την γνωστη αφρο της κωλλετη αλλα προτιμω να παω στην αφρο που δεν ειναι τοσο ωραια αλλα το εχει παρα σε αυτη

αλλη μια ελληνιδα που με απογοητεψε..Γλώσσα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 19, 2010
Όνομα κοπέλας
Κέλυ
STELIOS77
Ανώτερος
Εγγραφή:
8 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
2.466
Πόντοι:
6.265
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού