Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 140 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Τεταρτη πρωι μου παρουσιαζεται μονη της η Αγαπη στον οικο αυτον και αφου ειπε το σχετικο ποιηματακι της, δεν το σκεφτηκα και πολυ να βγαλω το μπλε εισητηριο απο την τσεπη και να περασω στο δωματιο. Ο χωρος αρκετα καθαρος και σχετικα με την εμφανιση της κοπελας εχουν αναφερθει οι προηγουμενοι συναδελφοι. Αφου εχω αραξει λιγακι στο δωματιο μετα απο λιγο χτυαει η πορτα και μπαινει η Αγαπη , φορτωμενη με τα μαντηλακια της και τα καποτινια στο χερι. Η γυναικα αυτη εχει μεγαλη τρελα με την καθαριοτητα και τη σωματικη υγιεινη κατι το οποιο σπανιζει στις μερες μας. Μου καθαριζει χερια και μπαλακια και μετα με αρχιζει στα φιλια και τα χαδακια. Ακολουθησε ισπανικη και εναλλαγη τριων στασεων μεχρι την ολοκληρωση. Αυτο που μου την ψιλοεσπασε ειναι οτι εχει μαθει ενα ποιηματακι το οποιο εμενα μου φανηκε λιγακι ντε καβλε. Για παραδειγμα στην αρχη μου ειπε οτι εχει δυο κορες διδυμες , και ηθελε να της βγαλει εξω να κανουμε παρτουζα. Εννοουσε βεβαια να κανουμε ισπανικο. Δεν αντεχει πολυ στις βιαιες και παλυνδρομικες κινησεις , ειναι πιο ηπιων τονων. Στο πακινγκ 10 λογω μετρο. Δεν νομιζω να την ξαναεπισκεφτω.-

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 10, 2010
Όνομα κοπέλας
Αγάπη
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
27 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
104
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού