Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 115 10
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
επισκεφτηκα το συγκεκριμενο ρδελλο κ βλεποντας την μπελλα ,αφου ειχα δει ολες τις υπολοιπες ειπα να την δοκιμασω.εμφανισιακα ειναι ψηλη με κοντα μαυρα μαλλια πολυ λιγα πιασιματακια..βυζακι καλο ,φυσικο.οχι πολυ μεγαλο αλλα καλο.ωραιο στυλακι.γυρω στα 25-27 την κανω.ξεκιναει απο 30,με το οοποιο 30αρι μπηκα κιολας...η κοπελα εκανε καποια προκαταρτικα,με εγλυφε στο στηθος κ στις ρογες...ωραια αισθηση μπορω να πω..μαλιστα μου προτεινε να τις γλυψω κ τα βυζια αν θελω.επειτα η πιπα...νομιζω πως η προσπαθεια της ειναι φιλοτιμη αλλα η κοπελα δεν το εχει..η πιπα της με πονεσε παρα πολυ..δεν εχω ξαναπονεσει ποτε μου τοσο.επειτα ανεβηκε απο πανω μου ...ανεβοκαταιβενε δολυ δυνατα...κ χτυπουσε στην κοιλια μου...κ αλλος πονος παιδια...αφηνε ολο το βαρος της πανω μου...μετα πισωκολλητο στο οποιο ημουν μισο σακκατεμενος σφυροκοπησα για λιγο κ τελειωσα...υπηρχαν καποιες κραυγες αλλα αρκετα ψευτικες.με λιγα λογια παιδες δεν θα σας την προτεινα..ειναι ωραια παρουσια γι αυτο κ μπηκα αλλα το μετανιωσα.δεν την λες κομοδινο αλλα δεν ευχαριστιεσαι κ τιποτα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 12, 2010
Όνομα κοπέλας
Μιραμπέλα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
14 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
24
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού