Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 76 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
καταθεση λοιπον στην μιρελλα...πολυ προσχαρη κοπελλα εμφανισημη..κ του γουστου μου....πηρα το απλο 30αρι...μπαινω κ περιμενω..σκαει μυτη η μιρε με φιλαει στο μαγουλο κ λιγο κουβεντουλα...πως σε λενε κτλ....καθεται διπλα παιζει κατ ευθειαν με τις ρογες μου...δαγκωνει κ γλυφει....αρκετα γκαυλωτικο...αυτο ας πουμε οτι ηταν τα προκαταρτικα...καποτα στυλ καλτσα...πολυ καλτσα ομως....κ πιπα...η πιπα της ειχε πολυ μεγαλη διαρκεια...γυρω στα 6-7 λεπτα...ασταματητη...αλλα πιο πολυ με πονουσε παρα με ευχαριστουσε...για @@ οθτε λογος φυσικα..κριμα...επειτα ερχεται απο πανω μου...η κοπελα ειχε διαθεση μπορω να πω αλλα δεν...τη εδειξε στην πραξη τουλαχιστον...ανεβαινει απο πανω ,κουνημα μηδεν,μηδεν ομως..δαγκωμα στις ρογες..κανα 2λεπτο κ αυτο ηταν...μετα πισωλολλητο..μου λεει μην παιρνεις πολυ φορα...πριν καν μπω...ξεκιναω κ με κοντραρει προς τα πισο κ δεν μπορω να κανω μεγαλη κινηση..παω λιγο προς τα πισω για να σφιροκοπησω καλα κ ερχεται κ αυτη πιο πισω...κ κοντραρει παλι..αυτο δεν μου αρεσε...να πω οτι ημουν υπερβολικος η σφυροκοπουσα πολυ δυνατα θα το δεχομουν αλλα δεν συνεβη κατι τετοιο..κ σε αυτη τη σταση τελειωσα...δεν εκλαψα τα λεφτα μου μπορω να πω αλλα ουτε θα ξαναπηγαινα...
στα πολυ μειον ι πιπα της...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 10, 2010
Όνομα κοπέλας
Μιρέλα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
14 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
24
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού