Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 362 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κάτι δεν πάει καλά! Αυτό είναι σίγουρο, άφησα τα studio και τριγυρίζω στα μπουρδέλαΛύπη , προκειμένου να βρω παρηγοριά... σε τι? Τεςπα...

Επισκέφτηκα κι εγώ με τη σειρά μου την "περιβόητη" Αντριάννα! Εμφανισιακά δεν μου αρέσει καθόλου... φαίνεται κάπως... περασμένης εποχής... Γούστα όμως είναι αυτά!
Η τσατσά πολλή φιλική! Πιάσαμε κουβεντούλα στο "σαλονάκι" και όταν ήρθε η στιγμή της Αντριάννας απήγγειλε το ποίημα...
Δίνω το παράβολο και κάνω την είσοδό μου στο "καλύτερο" δωμάτιο, σύμφωνα με τα λεγόμενα της τσατσάς!
Αν είναι αυτό το καλύτερο δωμάτιο, τότε πως είναι τα άλλα? Money MouthΧμμμ;
Λίγο παρακμή...

Η Αντριάννα ωστόσο άλλαξε τα δεδομένα... άρχισε τα γλυκόλογα και κάτι άλλες ασυναρτησίες... μέχρι που το στόμα της άρχισε να ασχολείται με το αθώο κορμάκι μου... Φιλιά, χάδια και γλυψιματάκια παντού!
Το στοματικό της εξαιρετικό συμπεριλαμβανομένου και ειδικής περιποίησης στα @@! Ο pitsirikos1 την είχε καταβρεί με το στοματικό της και δεν είχε όρεξη για τίποτα άλλο... Οπότε κι εγώ άραξα και απόλαυσα! Οι χυμοί της ικανοποίησης κατέκλυσαν το πλαστικό καποτίδιο και η Αντριάννα άρχισε να χαμογελάει και να μιλάει ξανά (είναι λίγο πολυλογού Εμμμμ ) περί ανέμων και υδάτων!

Ήταν καλά...Χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 30, 2010
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
Pitsirikos1
Σπουδαίος
Εγγραφή:
2 Νοε 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
109
Likes:
75
Πόντοι:
2.227
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού