Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 362 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μεγάλο χαμόγελοΜετα απο μια αποτυχημενη επισκεψη στο 16α που ηταν η μπιανα και που πεταξα στα χαμενα τα 20ευρω χωρις 2υτερη σκεψη παω για το 18α ξερωντας οτι εκει θα βρω την Ναταλι η την Αντριαννα δεν με χαλαει καμμια τους και ειδικα απο την ηττα που εφαγα στο παραδιπλα υπογειο,η υπηρεσια με ενημερωνει οτι ειναι η ναταλι οκ και μπαινω (σημειωση την εχω παρει αρκετες φορες),με θυμηθηκε βεβαια και ξεκιναει ενα πολυ καλο προκαρκτικο επιπεδου στουντιο πολυ καλη πιπα,(δεν αντισταθηκα στο ξεσκουφωτο γιατι ειχα φαει την φολα νωριτερα),ισως επειδη ειμαι πελατης της στανταρ ημουν πολυ φτιαγμενος την παιρνω ιεραποστολικο και εκει βεβαια τελειωσα χαρη στην πολυ καλη συμμετοχη της.Η κοπελα ειναι επαγελματιας τιμα το μεροκαματο της και με το παραπανω αλλωστε με 20 ευρω τι απαιτηση μπορει να εχεις σε ενα μπουρδελο λεω εγω τωρα,συστασεις για την Ναταλι ολοι οι μιλφακιδες τις ξερετε ξανθια κοντο μαλλι σωμα με λιγο παραπανισια κιλα αλλα δεν φαινονται,γυρω στα 34+ και φιλοτιμη αν φερθεις καλα γιατι και η πουτανες ανθρωποι ειναι,στην περιγραφη μου παραπανω ξεχασα να πω οτι ειναι ρωσσιδα αυτο ειναι σημαντικο γιατι εχω διαπιστωσει οτι οι ρωσσιδες ειναι υποτακτικες, Αυτα τα λιγα!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 04, 2010
Όνομα κοπέλας
Ναταλί
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
20 Μαρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
72
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού