Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 164 10
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
:ΛύπηΜπαινω στο εν λογω υπογειο και βλεπω την Μπιανα αν θυμαμαι καλα ωρα 5 και κατι απογευμα και με μεγαλη ορεξη,ομολογω οτι μολις ειδα την κοπελα επαθα,ψηλη ξανθια νταρντανα,οσωματοτυπος του γουστου μου,λεω δε παω πουθενα πουθενα εδω θα μεινωωωωωωω!!!και μενω ο Μ.....ς δινω παραβολο 20 γιουρα και να "μαι μεσα στο μικρο αλλα σενιο δωματιακι,ετοιμαζομαι και να σου ερχεται το μωρο τον ονειρων μου.ξεκιναμαι τωρα, μου πιανει το εργαλειο για να μου τον κανει ντουρο λεσ και επιανε κανενα σφουγγαροπανο (μη σιχαινομαι)τελως παντων χωρισ να εχω πληρη στηση και με μηδεν προκαταρκτικα στην κυριλεξια αρχιζει μια πιπα κατω του μετριου,λεω δε γαμιεται κατι φταιει.Τελοσ παντων με τα πολλα και χωρισ να ακουσω την φωνη της εστω και υποκριτικα την γυρναω στα 4 ομολογω οτι ειχε καλη κωλαρα και τησ τον μπηζω τιποτα το αμιλητο νερο ειχε πιει μαλλον,καποια στιγμη μου λεει ελα μωρο μου,αυτο ηταν ειχα ξενερωσει τελειως δεν μπορουσα αλλο τον εβγαλα και δεν μπηκε στο κοπο ουτε μια μαλακια να μου παιξει την σουταρω γιατι δεν αντεχα αλλο ντυνομαι και γεια σας,αυτα τα λιγα παιδια για να προσεχουμε οτι λαμπει δεν ειναι χρυσος.Α ξεχασα ηλικια γυρω στα 35+ το 10 στο παρκιν λογω παπιας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 02, 2010
Όνομα κοπέλας
Μπιάνα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
20 Μαρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
72
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού