Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 89 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
επισκεφτηκα λοιπον το εν λογω μπορντελλ και βλεπω μια πολυ ομορφη κοπελιτσα γυρω στα 20-23 ξανθια αδυνατουλα με μικρο βυζακι αλλα πολυ ομορφη κατα τη γνωμη μου.εμφανιστηκε μονο με το στρινγκακι της.η τσατσα καλη συμπεριφορα.τα προγραμματα ειναι τα εξης 30 το απλο 40 χαλαρο και 50 μασαζ.επειδη μου αρεσε πολυ πηρα το μασαζ(δεν το συνιστω) η κοπελα καλουτσικα ελληνικα μπορω να πω με επιφυλαξη ηρθε μεσα και αφου ημουν μπρουμητα ξεκινησε το μασαζ..οχι κατι ιδιαιτερο χωρισ πιασιματα κτλ αρκετη απαθεια απο μερους της μετα απο κανενα 4λεπτο αρχισε Η πιπα.πολυ μετρια με δοντι λιγο....μικρης διαρκειας.και μετα την ανεβαζω απο πανω μου.αφου κανει μερικες αγαρμπες κινησεις ζηταει να αλλακσουμε...ιεραποστολικο χωρις οΥτε καν ψευτικες φωνουλες..μετα πισωκολλητο με σφυροκοπημα απο μερους μου αλλα αυτη κ παλι απαθεστατη..γενικα ειχε καλη διαθεση πιστεβω αλλα δεν το εδειχνε καθολου μα καθολου ομως.ειναι παντως πραγματικα ομορφη γι αυτους που τους αρεσουν τα πιπινακια...αλλα με 50 ευρω βαρδαρη πιστεβω πως θα πρεπε να κανει κατι παραπανω....απο την στιγμη κιολας που ακριβως διπλα βρισκεται η βερονικα....που με 30 ευρω σε ανασταινει...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 03, 2010
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Μέλος
Εγγραφή:
14 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
24
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού