Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 89 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τη Μιρελλα την ηξερα και ημουν ευχαριστημενος.οποτε στην τελευταια μου βολτα την βλεπω και σηκωνομαι να φυγω αφου την ηξερα.και μου λεει η τσατσα 40ε γλυφομουνι και 50ε 69(δε το εκανε παλιοτερα).σα να με χτυπησε ρευμα εκεινη τη στιγμη....δινω τα 50 και μπαινω.ερχεται το αστερι και αρχιζουμε φιλια,αγκαλιες, τριψιματα,ακουμπισμα της γυμνης πουτσας στην κωλοτρυπιδα!!!με καυλωσε φοβερα οποτε την αρχιζω το γλυψιμο.τρυφερο,ομορφο,πεντακαθαρο και νοστιμο μουνακι.οσο την ειχα ανασκελα και γευομουνα το γατακι της αυτη εβαλε την πατουσα στον πουτσο μου και αρχισε να τον κουναει πανω-κατω.γυρναει σε σταση 69 και εχω στη μουρη ενα υπεροχο συμμετρικο ολοστρογγυλο κωλαρακι με μια αγνη,αδουλευτη κατ'εμε τρυπουλα την οποια γυαλισα για πολλη ωρα ενω συγχρονως αυτη μου'κανε βαθυ λαρυγγι.απ'τα καλυτερα 69αρια που εχω κανει.
πρωτα πισωκολλλητο και μετα απο κατω αυτη σε ανελεητο σφυροκοπημα,συγχρονως μου τσιμπουσε τις ρωγες και νιαουριζε.την εχυσα τοσο δυνατα που ουρλιαξα και ακουστηκα μεχρι το σαλονι.
μετα απο σειρα αποτυχημενων καταθεσεων,χρειαζομουν αυτη την ψυχολογικη ενεση

Βελτιωμενη λοιπον η Μιρελλα απο αποψη τεχνικης και με τρομερα παιχνιδιαρικη διαθεση που δε σ'αφηνει ασυγκινητο!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 01, 2010
Όνομα κοπέλας
Μιρέλα
Υπηρεσίες
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.448
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού