Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 187 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Αμάντα είναι μια ωραία γυναίκα, ιδίως για την περιοχή. Ξανθιά, μεγάλο στήθος σιλικόνης, αξιοπρόσεκτη περιφέρεια. Τα έχει τα χρονάκια της. Χαμογελαστή στο σαλόνι αλλά και στο δωμάτιο. Σου βγάζει κάτι το θετικό σε γενικές γραμμές!
Στα ενδότερα. Δίνω το μπλέ εισιτήριο και είσοδος στο δωμάτιο. Μετά από κάποια αναμονή έρχεται και η Αμάντα. Milf με τα όλα της. Μιλάει κυρίως αγγλικά με μερικές ελάχιστες λέξεις στα Ελληνικά. Προκαταρκτικά που περιορίζονται σε γλείψιμο στήθους από πλευράς της και παίξιμο με το χέρι. Στοματικό καλό χωρίς προδιάθεση για deep throat. Εναλλαγή ορισμένων στάσεων και τελείωμα στα 4. Αντέχει στο δυνατό σεξ και δεν φέρνει καμία αντίρρηση. Αν και αργούσα να τελειώσω καθώς είμαι συνηθισμένος σε άλλες συνθήκες (αν και γενικά αργώ εγώ) δεν έφυγε αν και είπε σε μια φάση ότι πρέπει να φύγει καθώς η τσατσά πρεπει να την φώναξε (αν και δεν την ακουσα) καθώς την ωρα του σεξ η Αμάντα φώναξε "ΤΩΡΑ" σε τελείως άκυρη στιγμή και λίγο αργότερα δυνάμωσε την μουσική. Προς τιμήν της που δεν με παράτησε να φύγει! Το μόνο αρνητικό είναι ότι το στήθος πρέπει να είναι πολύ πρόσφατο καθώς είναι ΠΕΤΡΑ! Ειλικρινά το πιο σκληρό στήθος που έχω πιάσει σε γυναίκα! Το κρεβάτι έτριζε τρελά και ακουγόταν πάρα πολύ έξω.

Αξιόλογη περίπτωση για 20ρικο. Πολύ θετική γυναίκα με καλό social time!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 27, 2010
Όνομα κοπέλας
Αμάντα
lex80
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
3
Πόντοι:
2.310
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού