Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 271 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καθυστερημενη κριτικη για την αννα απο τη ρωσια οπως λεει η κυρια ευα που την παρουσιαζει...την αννα την ειχα ξαναδει σε προηγουμενη τσαρκα μου αλλα δεν την ειχα τιμησει,την ειχα βαλει ομως στο ματι και δεν εχασα την ευκαιρια οταν την ξαναπετυχα.μπηκα μεσα στο μπουρδελακι κατα τις 8 το απογευμα και παραδοξως ηταν αδειοΧμμμ; δε με χαλασε καθολου αυτο βεβαια!πετυχα την κα ευα στο σαλονι μαζι με την αννα ορθια μπροστα απο τον καθρεφτη.αρχισε να μου την πλασαρει η κυρια ευα με τις γνωστες αστειες-υπερβολικες πολλες φορες ατακες της και η αληθεια ειναι οτι σκεφτηκα λιγο να συνεχισω την τσαρκα μου και να επιστρεψω για το μωρο...αμ δε!πηρε τα ηνια η αννουλα και αρχισε να με φιλαει στο λαιμο,στο αυτι, και να μου χουφτωνει τον πουτσο...δεν ηθελα πολυ,σαν υπνωτισμενος πλεον εδωσα το μπλε εισιτηριο και μπηκα!δεν περιμενα πολυ και τσουπ,να το μωρο!ξανθο,μινιον,2αρι βυζι,κωλλλαααααρα με ενα καυλωτικο τατοο στη μεση.φορουσε μονο ενα μαυρο στριγκακι,στηνεται στα τεσσερα μπροστα απο τον καθρεφτη και αρχιζει να μου γλειφει ρογες κ να κατεβαινει σιγα σιγα προς τα κατω,μου φοραει την καποτα με το στομα και αρχιζει ενα πολυ ωραιο τσιμπουκι χωρις καθολου χρηση χεριων(αφου ηταν στα τεσσερα) βαθυ και υγρο!τερμα μεσα δεν πηγε βεβαια αλλα ηταν αρκετα βαθυ!πολυ καλος ρυθμος ο οποιος σε συνδιασμο με τη θεα της κωλαρας της στον καθρεφτη παραλιγο να φερει το μοιραιο...τη σταματησα λοιπον για να συνεχισω σε ιεραποστολικο.ελαχιστη χρηση κρεμας(δεν ειμαι κ σιγουρος αλλα θαρρω πως ειχε),σχετικα σφιχτο μουνακι και φρεσκοξυρισμενο.ειχε αφησει μια γραμουλα λεπτη απο πανω,αισθητικα πολυ ομορφη για τα γουστα μου.αλλαγη στασης επειτα απο προτροπη μου και σφυροκοπημα στα τεσσερα πλεον με θεα το κωλαρακι της.αδουλευτη πισω τρυπα την οποια φυσικα δε δινει.επειτα απο λιγη ωρα ηρθε αναποφευκτα το τελος,και πολυ κρατηθηκα!τα μονα αρνητικα της κοπελας για μενα ηταν το social time καθοτι λιγομιλητη και το οτι δεν επιρνε πρωτοβουλιες.αν λοιπον σας αρεσουν τα pettite ομορφα ξανθα μουνακια,την προτεινω ανεπιφυλακτα!να θελετε πιο γεματουλες που να παιρνουν πρωτοβουλιες,καλυτερα προτιμηστε καποια αλλη!στην εξοδο με χαιρετησαν και οι δυο ευγενικοτατα και την εκανα χαρυμενος!...αυτα απο μενα,ελπιζω να βοηθησα!

Υ.Γ. το 10 στο παρκινγκ λογω μοτο...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 21, 2010
Όνομα κοπέλας
Άννα
erasitexnis
Σεβαστός
Εγγραφή:
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
0
Πόντοι:
1.225
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού