Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 48 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επηρεασμενος απο την προηγουμενη κριτικη, ειπα την προηγουμενη εβδομαδα να κανω μια αυτοψια.
Η Βανεσσα εχει οντως ενα υπεροχο σωμα. Τελεια σχηματισμενο στηθος μεσαιου μεγεθους, υπεροχα ποδια και κωλο αχλαδι με μπουτακια για πολυ πασπατεμα (τα σκεφτομαι τωρα και μου σηκωνεται) λιγη κυταριτιδα που ομως δεν με χαλαει καθολου. Το προσωπο της ειναι μετριο κι΄αυτο μονο επειδη δεν χαμογελαει καθολου στο σαλονι. Αυτο με εκανε να φυγω την πρωτη φορα. Την σκεφτομουν ομως ολη την εβδομαδα, και χθες πηγα καρφι σ΄αυτην
Δυστυχως μεσα στο δωματιο οι υποσχεσεις που δημιουργει η παρουσια της, δεν ικανοποιουνται.
Μπηκε με ενα υφος πολυ αφ΄υψυλου. Οταν δοκιμασα να την αγκαλιασω ορθια σχεδον με εσμπρωξε. Εκει επρεπε να ξεχασω τους καλους μου τροπους με τις γυναικες αλλα δυστυχως δεν το εκανα. Ξαπλωσαμε κατευθειαν και αμεσως εβαλε την καποτα στην σταφιδα. Η πιπα της εσωσε λιγο την κατασταση, χωρις να ειναι κατι το ιδιαιτερο ομως. Η σταση του σωματος της δεν επετρεπε πολλα με το χερι ουτε στο στηθος της ουτε στα υπεροχα μπουτια της. Γυρισα και εγω και χαζευα την - πολυ ωραια - θεα στον καθρευτη.
Η μαχη αρχισε μ΄αυτην απο πανω. Εκει ελπιζα να παιξω με το στηθος της, αλλα και εκει εφαγα καρτα. Εν το μεταξυ ειχε βαλει πολυ γρασο και δεν καταλαβενα και πολλα. Η συνεχεια δοθηκε στα τεσσερα - η θεα παλι υπεροχη - αλλα το γρασο με εκανε να αισθανομαι πολυ λιγος! Μετα απο λιγο καταλαβα οτι δεν θα τελειωνα ποτε και τελειωσα με το χερι χαζευοντας την θεα μιας κοιμισμενης γυναικαρας.
Τελικα δεν με παει με τις ομορφες. Ειναι η δευτερη φορα φετος που την παταω. Βλεπε
http://www.bourdela.com/oikoi-anoxhs/thessaloniki/sapfws-5/#jr_review_13574
Δεν ξερω αν για την κακη της διαθεση εφταιγε ο προηγουμενος που ηταν μεθυσμενος οπως ακουσα την τσατσα να λεει οταν ξεντυνομουν στο δωματιο, αλλα σιγουρα δεν εφταιγα εγω.
Ο χωρος ειναι καθαρος για τα δεδομενα του Βαρδαρη αλλα πολυ στενος.
Δεν μετανιωνω για την εμπειρια να εχω στο κρεβατι μου μια τετοια γυναικαρα, αλλα απο μενα κοκκινη καρτα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 28, 2010
Όνομα κοπέλας
Βανέσσα
hagem
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
12
Πόντοι:
1.310
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού