Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 12 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
γεια σας φιλοι συναγωνιστες. εχω γινει εβδομαδιαιος πελατης στον εν λογω οικο και αυτο γιατι οσες φορε εχω παει παντα κατι καλο παιζει.παρασκευη απογευμα γυρω στις 8 μετα απο μια βραδια σουρας και στουρας ειπα να παω να αδεισω στην ΑΝΤΖΕΛΑ αλλα μπαινω μεσα και βλεπω την Joanna καλη εμφανιση αλλα οχι σαν την ΑΝΤΖΕΛΑ. Δεν πειραζει λεω δεν παιζει και τιποτα καλυτερο ας μπω, ανεβαινω επανω και μετα απο 5-6 λεπτα ερχεται ξαπλωνει διπλα μου και μυριζαι τοσο ομορφα που δεν περιγραφεται, η γκομενα πεντακαθαρη,αρχιζει να με χαιδευει αμεσως εγω της ζητησα να την γλειψω(ειναι το κολλημα μου το γλειψιμο) αυτη με χαμογελο το δεχτηκε και εστρωσε αμεσως την μουναρα της μεσα στα μουτρα μου,αρχισα να γλειφω με μανια την πεντακαθαρη μουναρα της και μολις αρχισα να της βαζω δαχτυλο στο κωλαρακι της δεν εφερε καμια αντιρηση ισα-ισα μολις εκανα αυτη την κινηση ενιωσα τα υγρα της να ερχονται στο στομα μου. την εβαλα στα πλαγια μετα πισωκολλητο οπου παλι δεν εφερε καμια αντιδραση απο το δυνατο σφυροκοπημα, τελος ανεβηκε απο πανω μου οπου με φιλια και προστυχολογα με εκανε να τελειωσω μεσα της με πολυ δυναμη. ενα τελευταιο μολις τελειωσαμε δεν σηκωθηκε απο το καβλι μου εκατσε τουλαχιστον 2λ και με ρωταγε διαφορα ενω ταυτοχρονος κουνιοταν πανω κατω σα να ηθελε να μου τον στραγγιξει. Joanna super

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 01, 1970
Όνομα κοπέλας
Τζοάννα
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
19 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Απριλίου, 2016
Γάμησε τα...έχει χαζέψει σήμερα ο κόσμος τελείως. Δεν απορώ που έχουμε φτάσει εδώ που έχουμε φτάσει. Έζησα τη ζωή μου ακραία και όταν λέω ακραία το εννοώ αλλά τέτοιες μαλακίες όπως το να γλύφω το μουνί μίας φτηνιάρας πουτάνας που πριν 5 λεπτά μπορεί να την γάμαγε Πακιστανός άπλυτος ή κάνας γέρος 90 χρονών δεν έχω κάνει. Κάποτε είχα ένα φιλαράκι στο Λύκειο που από ΤΗ ΓΚΟΜΕΝΑ ΤΟΥ που την ήξερα και ήταν super καθαρό κορίτσι κόλλησε αφροδίσιο νόσημα (Σύφιλη) και εκτός το ότι ταλαιπωρήθηκε πολύ παραλίγο να μας χαιρετήσει. Η επιπολαιότητα μερικών δηλαδή δεν παίζεται...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1