Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 77 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Διάβαζα σχόλια για την Ήρα,την είχα δει κ σε μια παλιότερη βόλτα μου,εντυπωσιάστηκα κ περίμενα μια μέρα που θα ήμουν πιο φορτωμένος να πάω για κατάθεση.Σήμερα το πρωί ήρθε αυτή η μέρα λοιπόν κ κατα τις μιάμιση έσκασα μύτη στο συγκεκριμένο μαγαζί.Μέτριος χώρος γενικά,καλός για τα επίπεδα του Βαρδάρη,το πάρκινγκ παλεύεται,αλλά τέτοιες ώρες η περιοχή σφύζει απο κίνηση κ έτσι χάνεται η μαγεία κ η άνεση της μοναξιάς του πορνοκαταδρομέα.

Μπήκα στο δωμάτιο άμεσα, έχοντας επιλέξει το πρόγραμμα των 40Ε.Η θέα-της-θεάς Ήρας στο σαλονάκι ήταν αρκετή για να μου ανεβεί η 'διάθεση'.Μετά απο δεκάλεπτη αναμονή,άνοιξε η πόρτα κ εμφανίστηκε η εντυπωσιακότατη κοπέλα,με χαμόγελο κ ζωντάνια.Εμφανισιακά είναι απο τις ωραιότερες που έχω δει σε τέτοιο χώρο.Ωραίο πρόσωπο,ματάρες,ψηλή,ελαφρώς νταρντάνα,μιλφοφέρνει λίιιγο,με πανέμορφο σώμα,ωραία πόδια.Το στήθος είναι ενισχυμένο,λογικού μεγέθους αλλά μέτριας ποιότητας (είναι απο τις περιπτώσεις όπου νιώθεις το εμφύτευμα να κινείται όταν ζουλάς).Κατα τ' άλλα έχουμε το σλάβικο DNA στα καλύτερα του!Οι παλιοί μάλλον κουνούν το κεφάλι συγκαταβατικά,οι καινούριοι φαντασιώνονται κ καλά κάνουν!

Κάθισε δίπλα μου,λίγες κουβεντούλες,συμπαθητικά προκαταρκτικά μικρής διάρκειας (έτσι κι αλλιώς μου είχε γίνει τούμπανο κ μόνο κοιτάζοντας την).Στη συνέχεια πέρασμα της καπότας με το στόμα κ μια ωραία πίπα,όχι στα επίπεδα Αφρουλας ή άλλων αλλά καλή!Παράλληλα επέτρεπε πασπάτεμα αλλά όχι δάκτυλα στο μουνάκι της.Στη συνέχεια την έστησα στα 4 όπου εσπρωξα για λίγα λεπτά,έπειτα ανέβηκε απο πάνω με ωραία συμμετοχή,ούτε υπερβολική ούτε απαθής,ωραία κουνήματα-έκανε βεβαια κάτι κόλπα πουτανιάρικα όπως μάλαξη αρχιδιών ή περιορισμός τησ διείσδυσης χειροκίνητα-.Για την τελική ευθεία την έστησα ιεραποστολικά κ με το ένα πόδι της στον ώμο μου κ με ασταμάτητο σφυροκόπημα εκ μέρους μου,έφτασα στον τερματισμό βγάζοντας την κραυγή του νικητή.

Αποχώρησε σιγά σιγά,ευχάριστη καθόλη τη διάρκεια χωρίς ξενέρες κ βαρεμάρες,καλές υπηρεσίες,συμμετοχή,εντάξει την εμφάνιση δε χρειάζεται να την εκθειάσω κι άλλο...Εγκρίνεται απόλυτα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 27, 2010
Όνομα κοπέλας
Ήρα
o mikros toumpanistis
Μέλος
Εγγραφή:
3 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
8
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού