Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 45 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Από τις όμορφες-άσχημες για εμάς τους Ευρώ-πέους αλλά στην πατρίδα της πρέπει να θεωρείται μουνάρα αν και μετρίου αναστήματος γύρω στο 1:60 αν και με τα clear platform heels φτάνει το 1:75…

Βυζάκια πολύ ελκυστικά, νομίζω με προσθήκη σιλικόνης αλλά μαλακά, στητά και νορμάλ μεγέθους δηλαδή ούτε ξύλινα πεπόνια ούτε αερόστατα…
Ουλές δεν πρόσεξα πάντως και το σοκολατένιο δέρμα της φαίνεται αψεγάδιαστο στο χαμηλού φωτισμού δωμάτιο.

Το μεγάλο της προσόν της είναι τα μπουτάκια της που είναι σφικτά κ γεροδεμένα όπως επίσης και ο πισινός της σάμπα γαρ, άλλωστε είχε και προίσταμενική θέση :-) στο καρναβάλι στα 20 της από ότι μου είπε…Επίσης στα πολύ + ότι έχει κάνει άριστη αποτρίχωση (βελούδινη υφή) και ήταν μοσχομυριστή. Στα επίσης + τα απόκρυφά της σημεία είναι αρίστης εμφάνισης…*

Στα του ματς τώρα χάθηκε η μπάλα μιας και ήταν ιδιαίτερα ευχάριστη και ορεξάτη για παιχνιδάκια αφού της συμπεριφέρθηκα και εγώ με ευγένεια και όντας καθαρός μου το ανταπέδωσε στο έπακρον: ξεκίνημα με αγκαλίτσες και φιλάκια λες και είμαστε φρέσκο ζευγάρι, μετα πίπα απλή χωρίς τζατζίκι, εννοώ νορμάλ όχι ‘’επαγγελματική’’ αλλά πολύ αργή και άκρως τρυφερή-αισθησιακή, μετά έναρξη της διείσδυσης με missionary και ταυτόχρονα μπλά-μπλά gfe style αλλά και αντί-σέξουαλ λεκτικό ρεπερτόριο του στυλ fuck me pousti, gavlino, give me orgasmo τα οποία πολλούς τους ξενερώνουν εμένα όμως με ‘’καθυστερούν’’ οπότε δεν με χαλάει καθόλου. Ακολούθως doggy style και ξανά missionary εν μέσω πάλι μπλα-μπλά μέχρι που αποφάσισα να χύσω με μεγάλη δύναμη και αφού άδειασα βγήκα από μέσα της και την ευχαρίστησα.

Το όλο κλίμα ήταν gfe από την αρχή μιας και μπήκα την είδα κάνοντάς της κοπλιμάν αλλά της είπα ότι θα κάνω μια βολτίτσα (scouting) και μετά όταν επέστρεψα για να περάσω στο δωμάτιο ‘’χάρηκε’’
Θα την ξανατιμήσω μιας και υπάρχει χημεία μεταξύ μας που στην τελική είναι κ το σημαντικότερο.

Το δωμάτιο δεν μου επιφύλασσε εκπλήξεις με χαρτί-σαπούνι τακτοποιημένα στη θέση τους.

Η γιαγιούλα ρεσεπιονίστ τυπική.
Πρόσβαση άριστη λόγω μετρό και πεζό Νο2

* σε συνδυασμό με αυτό που γράφω θα γούσταρα όποιος την έχει δει να υπολογίσει την ηλικία της και να το αναφέρει στο thread ‘’σχολιασμός κριτικών’’


Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 22, 2010
Όνομα κοπέλας
Συλβάνα
Υπηρεσίες
Mastoratzas
Μέλος
Εγγραφή:
21 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
7
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού