Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 273 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
την κυριακη δεν ειχα χρονο για βολτες ετσι πηγα στγν μπαρμπορα που για μενα ειναι στανταρακι,αν με αφηνε το συστημα θα εβαζα 10 στην συμμετοχη και στην σχεση αποδοσης τιμησ,το καλο ειναι οτι την πετυχα στις καλες της εδωσα το αντιτιμο και περασα μετα απο κανα 2λεπτο ηρθε μεσα και αρχισαμε την κουβεντουλα μαι και με θυμαται απο αλλες φορες αρχισε να τριβει το μουνι της οσο εγω πιπιλαγα τις ρογες της και μαλαζα τα βυζια της στη συνεχεια δαχτυλο στο μουνακι της και στην κωλοτυπιδα της αφου αυτοκεραστηκε απο της τσιχλεσ μου μου αρχισε μια απιστευτη υγρη και βαθια πιπα χωρις χερια κ γλειψιμο κ στα αρχιδια μετα την γυρισα σε σταση 69 μετα περασμα προφυλακτικου κ απο πανω υστερα πισωκολλητα χωρις να φερνει πουθενα αντιρησεις σε κανει να νοιωθεις οτι παιζεις σε τσοντα τελος τη ζητησα να χισω στα βυζια της χωρις προφυλακτικο με ισπανικη κατι που φυσικα με αφησε να κανω κ ηρθε το τελος συνολοκα στο δωματια καθισε 24 λεπτα μιλησαμε για κανα 3λεπτο ακομα και εφυγε υστερα απο κανα πενταλεπτο γυρισε και με κερασε ενα μπισκοτο ειπε οτι ηταν απο την τσεχια......ελλανικο ηταν παπαδοπουλου μπαρμπορα ....θα τα ξαναπουμε την τσατσα δεν την ειδα καθολου ενω τα δωματια μυριζαν λιγο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 17, 2010
Όνομα κοπέλας
Μπάρμπορα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.106
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, geroksouras, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού