Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 187 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
κυριακη απογευμα και τα βηματα μου με οδηγουν στο μαγαζι αυτο.μπαινω στο σαλονι και η υπηρεσια μου λεει''εχουμε νεα κοπελα την αμαντα''.
και να σου ξεπροβαλλει ενα θεομουνο σα να βγηκε απο αμερικανικη πορνοταινια και εγω να εχω μεινει μαλακας στο καναπε και να κοιταζω.προβαλλε μπροστα μου μια υπαρξη που ομοια της δεν εχω ξαναδει.μια γυναικα που συνδυαζει την ομορφια με την εκφυλη θηλυκοτητα.η αμαντα ειναι μια ψηλη γυναικα,με τις απολυτες βυζαρες,ξανθα μαλλια και πρασινα φανταστικα ματια.η εκφραση τους σου λεει''ελα ξεσκισε με''
το χερι μου ασυναισθητα εδωσε το χαρτονομισμα χωρις καν ο νους μου να σκεφτει.μπαινω στο δωματιο,και περιμενα τη θεα.τα δωματια μετα την ανακαινιση του μαγαζιου εχουν γινει στουντιακου επιπεδου.και μετα απο λιγο η θεα ξεπροβαλλε.η συνομιλια εγινε στα αγγλικα γιατι η αμαντα οπως μου ειπε εχει λιγο καιρο ελλαδα.
αφου της ειπα οτι ειναι μια θεα,αρχισα να της χαιδευω το στηθος της και αυτη πιανοντας με απο το χερι με οδηγησε σα να ταν δασκαλα του σεξ στο κρεβατι.μου φορεσε το καποτιδιο και αρχισε μια πιπα πολυ σιγανη και εξαντλητικη.ενω το κανε μου κλινε πονηρα το ματι και με το αλλο χερι ετριβε τις ρωγες της.ειχα μεινει μαλακας.λεω ''δε μπορει καπου ονειρευομαι''
και ενω συμβαινουν ολα αυτα μου λεει με φωνη και στυλ αμερικανας πορνοσταρ''fuck my pussy please''
αυτο ηταν.πεταγομαι πανω και με γρηγορες κινησεις μπαινω μεσα της.ειχα λιωσει απο τη καβλα και ηθελα να τελειωσω οσο πιο εντονα γινοταν.
ο ''μητσος '' μου ειχε γινει σιδερο και εγω αρχισα να μπαινοβγαινω μεσα της ενω ενιωθα τους χτυπους της καρδιας μου να αυξανουν.οι κινησεις μου γινονταν ολο και πιο δυνατες και η τυπισσα το απολαμβανε.
το τελος δεν αργησε να ρθει,και ηταν πολυ εντονο.ηταν τοσο εντονο που ακομα νιωθω να τρεμουν τα ποδια μου.
αν θα την ξαναεπισκεφθω?εννοειται.ενα απο τα επομενα απογευματα που θα δουλευει θα μαι και παλι εκει
ΥΓλογω των περιορισμενων κριτικων μου δε μπορω να βαλω 10 σε ολα.αλλα για να σας πω την αληθεια και 10 να μπορουσα να βαλω θα ταν τοσο μα τοσο λιγο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 17, 2010
Όνομα κοπέλας
Αμάντα
CHRIS1971
Τιμημένος
Εγγραφή:
18 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
46
Likes:
537
Πόντοι:
7.065
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού