Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 161 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ωραια επετειο γιορτασα σημερα με τα 3 χρονια που εχω στον χώρο αυτο..ΛύπηΞανά λοιπόν που παω για τσάρκα σε αυτον τον μηνα και ξανα η αστυνομια ειχε κάνει σκουπα στης γυρω περιοχές βαζοντας με σε δυσκολη θεση διοτη ειχα μονο 4-5 επιλογες εφοσον ειταν ολα κλειστα..1-2 και ξανα τα ιδια..
Βαζω στην πρωτη σκουπα υποψιες ,λεωω μπαα δεν πεζει να ειναι αυτο..Χμμμ;
Δευτερη φορα ομως το πιστεψα.. 2 ΣΤΗΣ 3 ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΔΗΛΟΤΕΣ ΧΩΡΗΣ ΧΑΡΤΙΑ ΓΙΑΤΡΟΥ,ΚΑΙ ΠΑΡΑΝΟΜΕΣ ΣΤΗΝ ΧΩΡΑ ΚΑΙ ΚΑΙ ΚΑΙ..
Δεν εχω και μεγαλη οικονομικη ανεση διοτη θα πηγενα μονο σε στουντιο αλλα τι να κανω δεν μπορω αλλιως...
Ναι αγαπητοι μου ,οσοι εχετε κανει γλυφομουνι,αγγιζατε με τα χερια σας ,η δεν ξερω και εγω τι δηλαδη στενες επαφες με καποια αιχμηρα σημεια ετσι ωστε να κολήσετε κατι..οχι τιποτα τρομερες αρωστιες αλλα υπαρχουν και αλλες που βάζουν σε ρισκο την υγεια μας,ο καθε βρωμιαρης ,ο καθε αναπηρος ,αρωστος παει με αυτες που παμε εμεις και αυτες δεν κανουν ιατρικες εξετάσει και γνωματευση.....

Τι γαμαμε/τε ρε παιδια αραγε? Ποιος ξέρει τι εχουν ? Γαμω την κατασταση μου που δεν μπορω να παω σε κανα στουνιο...
Ξαναλεω εαν ειμουν οικονομικα ευκαταστατος με καλη δουλεια μονο στουντιο...
Και μην πειτε οτι εχω αδικο διοτη παντα οταν περναει καποιο περιπολικο τα περισσοτερα κλεινουν και μενουν ανοιχτα 4-5 αφοβα..
Ναι μεν καποιος δεν θα το καταλαβει την πρωτη φορα αλλα τελευταια γινεται συνεχεια, μπορει να ναι καποια εντολη να γινεται ελενχος πλεον αλλα τοση σκουπα κατι δεν παει καλα εδω, μαρεσει που υποβαθμηζουμε της μαυρες στην ομονοια...Money Mouth

Τεσπα προσοχη, και ξανα μανά προσοχη... μονο αυτο εχω να πω...
Επιλεξτε καποιες σταθερες ,η μαζεψτε λεφτα θυσιαστε καποια μπουρδελα για να πηγένετε σε στουντιο δεν υπάρχει πουθένα 100% ασφάλεια αλλα μεγαλύτερη απο τα μπουρδελα ,πολυ μεγαλυτερη...με χαρτια γιατρων το 95% αυτων.... ενω στα μπουρδελα πολυ ποιο κατω απο το 50%...
ακομα και αυτες που δουλεουν χρόνια δεν εχουν χαρτια και παιζουν το ποντικη και την γατα με την αστυνομια...
Προσεχετε...

Λοιπον στο κυριως πιατο τωρα η γνωστη μελαμψη Ελενα εκ ρουμανιας ,ψιλογυφτάκη που φάνηκε αν και την ειχα ξαναπάρει παλια...
Αυτην την φορα ομως η καυλα που ειχα δεν ελεγε να σταματησει.
Τα δωματια γεματα παλι εφοσον ολοι γαμουσανε εκει μεσα και εγω δεν ειχα αλλη λυση παρα να παω με αυτην διοτη με παρακίνησε η ιδεα του ελευθερου στοματικου που δεν μου βγήκε σε κακο...
Υστερα απο 10 λετπα βρεθηκε αδειο δωμάτιο για να ερθει η σειρα μου...
Μπαίνω,ξεντύνομαι και περιμένω οπως καθε φορα...
Η κοπελιτσα μπηκε σε διαστημα 5 λεπτων ,χερετηθήκαμε και με ρώτησε τι θελει να μου κανει ,δηλαδη η ακάποτο η γκώλον..
Μετα απο 10 δευτερα της είπα ακάποτο οχι οτι ειναι ποιο ασφαλές αλλα φοβαμαι την ιδεα της μερέντας...Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
Για να πω την αληθεια η πιπα της ειταν τελεια,καμια αισθηση δοντιου με καλη χρηση γλώσσας ,ειμουν καυλωμενος τρελα απο πριν γιαυτο το χαρηκα τοσο ισως να μην ειταν τοσο καλη αλλα ειταν η καυλα μου που με εκανε να αισθάνομαι ετσι,αλλα πάλι το κατέχει το στοματικό δεν μπορω να πω..
Υστερα λοιπον της ζητάω να ανεβει πάνο μου διοτη παραλιγο να τα ξεράσω ολα τα αποθέματα στο στώμα της..
Ανεβένει πάνο μου και μεσα σε 2 λεπτα τελειωσα ,δεν ξέρω πως πρωτη φορα μου συμβένει αυτο ειδικα εγω που τελειώνω γρήγορα..
Τωρα εφτεγαν η καυλες μου? Ειχε βάλει επιβραδυντικό προφυλακτικό? Δεν ξέρω σημασια εχει οτι δεν την πείραξε.. Ηθελα να την πάρω σε κανα 2 στάσεις ακομα αλλα αθελα μου τελειωσα πολυ νωρις για τα δεδομένα μου... Δε βαριέσαι η πιπα της αξεχαστη πάντως..


Λοιπον δεν με νοιάζει εαν σας βοηθησε η κριτικη για την κοπέλα ,σημασια εχει εαν σας βοηθησε η κριτικη για την δημοσια υγιεινη σε αυτον τον χώρο,προσοχη λοιπόν.....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 14, 2010
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Υπηρεσίες
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού