Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.6 109 10
Γενική βαθμολογία
 
2.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Λοιπόν,
στην εμφάνιση βάζω 5 διότι είναι μέτρια. Δηλαδή, μικρό στήθος, το πρόσωπο εντάξει τρώγεται αλλά δεν είναι και όμορφη... μετριότητα.
και το υπόλοιπο σώμα ήταν ΟΚ. Ουσιαστικά άξιζε ότι είναι νέα κοπέλα. Είναι 20 ετών.
Η συμμετοχή της αίσχος. Διότι βάζει το προφυλακτικό και αρχίζει μια άχρηστη πίπα να σου κάνει στοματικό μια έφηβη και όχι γυναίκα. Επίσης δέκτηκε απο πάνω, όπου δεν ένιωσα τίποτα, την γυρνάω στα τέσσερα της τον βάζω και μου λέει πονάω... Χμμμ; πουτάνα και να πονάει στα 4.... κοροϊδεύει η καριόλα.
ΜΑΛΑΚΙΕΣ για να πάρει εύκολα τα χρήματα. Θυμός
Την γυρνάω στο τυπικό ιεραποστολικό, σαν να γαμάς άπειρη γκόμενα με συμπεριφορά σαν αντικείμενο. Αίσχος !!!
Ο χώρος στην κυριολεξία μπουρδέλο... ενοείται τι να περιμένει κανείς.
(Για parking δεν μπορω να πω, ήμουν πεζός... σε πεζόδρομο είναι)
Συμπεριφορά του τσάτσου ευγενική αλλά ΠΑΡΑΠΛΑΝΗΤΙΚΗ !!! είναι απατεώνας.... μακριά. 15 ευρώ στα σκουπίδια. Καλύτερα ας τα έδινα σε κάποιο άστεγο ή ανάπηρο ζητιάνο.
Παιδιά, ΠΡΟΣΟΧΗ !!! (ενημέρωσα δυο κύριους να μην χαραμίζουν τα χρήματα τους σε άχρηστους οίκους ανοχής)
Θεωρώ τον ευατό μου μαλάκα. Διότι έχασα τα χρήματα μου σε μια ξεφτιλισμένη πόρνη και ένα τσάτσο λαμόγιο.
Η γνώμη μου μακριά απο τα μπουρδέλα... ιδίως του Μεταξουργείου. Γι' αυτο κοστίζουν 15 ευρώ.
Καλύτερα άλλη φορά να ξηλωθεί η τσέπη μου σε STUDIO.
Ιδίως στην Κασσάνδρας στο Γκάζι... είναι SPECIAL το SEX με πολύ όμορφες γυναικάρες όπως η 23χρονη Ρωσίδα (ή Βουλγάρα δεν είμαι σίγουρος) μελαχροινή Νικόλ και η 22χρονη ξανθιά Τσέχα Κάτια.
Κασσάνδρας 6. (ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!!! Μεγάλο χαμόγελο)
Αλλά απο 50 ευρώ και πάνω... και 100+ έχω δώσει άλλες φορές και είναι πανέμορφες και επαγγελματίες.
Τέρμα τα μπουρδέλα για έμενα... ποτε ξανα πεταμένα χρήματα.
Δυο πουτάνες αξίζουν στην Φυλης με 20 ευρώ, αλλά δεν γνωρίζω αν εργάζονται πλάιον.
η Στέλλα 24χρονη ξανθιά Ρωσίδα με πολύ καλά Ελληνικα και κυρία με φινέτσα, στην Φυλής 109Α τα απογεύματα την έβρησκα.
και την Μαριάννα 2χρονη μελαχροινή Βουλγάρα στην Φυλής 136
Όμορφες και οι δυο με βυζάρες (και οι αλλες δυο στην Κασσάνδρας με βυζάρες) και οι 4 τους, έχουν το στήθος και την κωλάρα !!! Όμορφα πρόσωπα και σωματάρες!!
Αλλά τα γαμημένα τα οικονομικά μου με έχουν τσακίσει... για αυτο αντι για το Γκάζι πήγα στην παρακμή το Μεταξουργείο. Θυμός
Ας αυνανιζόμουν με πορνό video... καλύτερα θα ήταν και με 0 ευρώ απο το να πάω σε αυτη την πόρνη την Μαρία όπου μου είπε ότι είναι και κρυφό απο πού είναι.







Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 14, 2010
Όνομα κοπέλας
Μαρία
FLESH
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
1 Μαρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού