Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 72 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Θα είμαι σύντομος.
Επίσκεψη γύρω στις 2.30 βράδυ Σαββάτου.
Κανείς στο σαλόνι.
Αναμονή 25 λεπτά, βαρέθηκα τη ζωή μου.
Η Μαριάννα είναι μελαχρινή με μεγάλους φυσικούς βύζους.
Μπαίνει στο δωμάτιο, φιλική και πολύ ομιλιτική.
Μέσα σε 20 δευτερόλεπτα με ρώτησε πως με λένε από που είμαι και τι κάνω.
Της λέω με ευγενικό τρόπο ότι άργησε και αυτή προσπαθούσε να μου δικαιολογηθεί ότι
οι πελάτες αργούν να τελειώσουν, ότι είναι πολύ καλή στο κρεβάτι και άλλες πίπες.
Πάει να βάλει το προφυλακτικό και στην άκρη είχε αέρα γιατί δεν το είχε βάλει σωστά. Με τη τρίτη τα κατάφερε.
Πίπα μέτρια με πολύ δόντι όπου αναγκάστηκα να την κόψω μετά από 20 δευτερα γιατί πόναγα.
Ιεραποστολικό και ξεκινάμε. Εντονα βογγητά, με έλεγε αγάπη μου, τι γλυκός που είσαι και άλλα ωραία.
Μου χαίδευε τα μαλλιά και μου έλεγε τι ωραίο κούρεμα που έχω. Μάλιστα πήγε να με φιλήσει κιολας.
Ειχε βάλει το χερι της μπροστά στο μουνί της και με τα δάχτυλά της μου πίεζε ελαφριά τη τσαπού,
προφανώς για να μην τον φάει όλον.
Εγώ είχα ξενερώσει με την αναμονή και την πίπα οπότε τελείωσα στο φτερό (αν και ήταν η τρίτη μου φορά για σήμερα) και την
έκανα με ελαφρά. Μάλιστα με ρωτούσε γιατί τελείωσα τόσο γρήγορα και να αν θα παώ σπίτι μου. Της απαντάω μάλλον όχι και
μου έλεγε σήμερα που θα έχω ρεπό να πάω να ξεκουραστώ.
Σα να ακούω τη μάνα μου δηλ.
Συμπέρασμα?
Ευγενική κοπέλα μέχρι παρεξηγήσεως, ωραία βυζιά, χάλια πίπα, προσπαθεί πολύ για GFE.
Θα ξαναπήγαινα? Οχι και για να πω την αλήθεια με έκανε να σκέφτομαι σοβαρά να κόψω τις τσάρκες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 09, 2010
Όνομα κοπέλας
Μαριάννα
pisoxostis
Σπουδαίος
Εγγραφή:
8 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
52
Πόντοι:
2.945
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού