Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 15 10
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
2.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
2.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
στην βυρωνος 20 κ ενω περιμενα να πετυχω την milf-θεια Ελενα,τελικα ηταν η Σουζι,η γνωστη σε ολους σας γερμανιδα.απο σωμα ετσι κ ετσι(εχει μεγαλουτσικο βυζι),απο φατσα γαμησετα,αλλα μεσα στο δωματιο ιδιαιτερα θερμη κ καυλωμενη.στην πιπα βαζει δυστηχως πολυ δοντι,με αποτελεσμα να της ζητησω να τον παιρνει στο στομα της πιο χαλαρα,γιατι πονουσε το πουτσοκεφαλακι..ακολουθησε εναλλαγη στασεων,πλαγιο,πισοκωλλητο κ ιεραποστολικο,αλλα καποια στιγμη βλεποντας την ασχημοφατσα της,δεν μπορεσα να συνεχισω κ εγκατελειψα χωρις να χυσω...για να μην το καταλαβει,ισχυριστηκα οτι ειμαι κουρασμενος κτλ κ κτλ,εδειξε κατανοηση,μου ειπε να μην το βαζω κατω,να προσπαθω κτλ κ κτλ,απο συμπεριφορα αψογη ,αλλα απο το υπολοιπο πακετο της εμφανισης-για μενα τουλαχιστον-τιποτα εως καθολου.
Ισως ηταν δικο μου λαθος που πληρωσα κ μπηκα κ δεν το πολυσκεφτηκα..παλιοτερα την εχω παρει την ιδια γερμανιδα στην υφαιστου ( στο σπιτακι που πηδηξα την κλαουντια σημερα),τοτε μου φαινοταν πιο καλη στην φατσα,τωρα εχει χαλασει περισσοτερο κ εχει κανει κ σαμπρελα μεγαλη γυρω απο την κοιλια.φατσα κ σαμπρελα ειναι δυστηχως για μενα φονικος συνδιασμος.ενα 30 αρι χαμενο.Money MouthMoney MouthMoney Mouth

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 09, 2010
Όνομα κοπέλας
Σούζη
dimmits
Τιμημένος
Εγγραφή:
2 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
183
Likes:
3.098
Πόντοι:
8.535
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού