Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 72 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Απροπόνητος επέστρεψα στους στίβους. Στοχευμένη επίσκεψη στη βυζού Μαριάννα, κατόπιν ενημέρωσης από τους συναθλητές-μέλη του site.
H νεαρά έχει περιγραφεί από τους συναθλητές οπότε αρκούμε σε λίγα σχόλια: Bυζάρες high class, φυσικότατες, πεταχτές, σφιχτές και ελαστικέςΓλώσσα. Ελαφρά τριγωνικές. Σχετικά στενή λεκάνη (δυστυχώς συμβαίνει στις βυζούδες)και οι καμπύλες του σώματος τείνουν να σχηματίσουν (όχι ενοχλητικές) γωνίες. Ωραίο και απολό δέρμα, λίγο σκληρό πρόσωπο. Φόραγε μακριές μαύρες μπότες που έφταναν στο γόνατο.
Στο έργο: Πολύ καλή και σφιχτή πίπα διαρκείας, ενώ της χάιδευα το πρόσωπο. Τη σταμάτησα εγώ γιατί δεν ήθελα να τελειώσω. Ισπανικό μέτριο κατόπιν αιτήσεως. Ανέβηκε από πάνω, επίσης κατόπιν προτροπής. Βυζάρες σπέσιαλ φάτσα κάρτα, καλή κίνση. Οι αντοχές μου λιγόστευαν και της ζήτησα να ξαπλώσει. Πόδια στους ώμους και δεκτική συμπεροφορά. Εκεί παρέδωσα. Ικανοποιητική και επαγγελματική συμπεριφορά. Δεν πολυήθελε φιλιά και γλυψίματα, αλλά άφηνε ως κάποιο βαθμό. Προτιμά να ελέγχει αυτή τη ροή της πράξης αλλά όχι σε ενοχλητικό βαθμό. Ευδιάθετη, μου έκανε και γλύκες, ακόμα και αφού είχα τελειώσει. Αν και ήμουν γρήγορος (κανένα πεντάλεπτο κράτησε το ματς) δεν έδειξε σημάδια βιασύνης και πιστεύω ότι δεν θα διαμαρτυρηθεί αν καθίσει για περισσότερο χρόνο.
Κατά τη γνώμη μου αξίζει τα λεφτά της.
Τον οίκο τον επισκέφθηκα πρώτη φορά παρά τη μακραίωνη ιστορία μου. Το δωμάτιο ευρύχωρο με ικανοποιητική καθαριότητα και νιπτήρα σε ξεχωριστό δωματιακι-κόγχη. Κακότεχνα γυμνά -πίνακες- κοσμούσαν τους καλοβαμένους τοίχους. Ας σημειωθεί ότι κάνεις και προπονησούλα ανεβαίνοντας τη ξύλινη πλατιά σκάλα.
Να είστε καλά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 08, 2010
Όνομα κοπέλας
Μαριάννα
Υπηρεσίες
J
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού