Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 116 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Για την Μαριάννα έχουν γραφτεί πολλά (και από εμένα). Είναι αρκετά καλή εμφανισιακά , με μακρύ καστανό μαλλί και ωραίο σώμα. Τα καινούργια - σε σχέση με την προηγούμενη φορά - στοιχεία που εντόπισα ήταν το διακριτικό της άρωμα και το κωλοδάκτυλο που της έβαλα. Συγκεκριμένα μου έπαιρνε πίπα με γλύψιμο μπαλακίων ανάποδα , δηλ. έβλεπα τον κώλο της, και απαιτούσε ! να της βάλω κωλοδάκτυλο στο στενό της κωλαράκι. Στην συνέχεια μετά από 5λεπτο γλύψιμο γυρνά στα όρθια με την πλάτη γυρισμένη προς τα μένα και αρχίζει να κουνιέται πάνω κάτω και άγρια. Μετά σηκώνει τα πόδια ώστε να στηρίζονται στο κρεβάτι και αρχίζει ξανά πάνω κάτω υποβοηθούμενη από τους μυες των ποδιών της. Επειδή δεν είχα χύσει ακόμη, την γύρισα στο πισωκολλητό όπου ξανά της έβαλα, όπως την ξέσκιζα, κωλοδάκτυλο ενώ ταυτόχρονα την έβριζα "γαμιέσαι πουτανίτσα κλπ". Γούσταρε αρκετά. Δεν κατέθεσα όμως ούτε έτσι. Την γύρισα ιεραποστολικά όπου μετά το δυνατό σφυροκόπημα που της έκανα τελείωσα. Λεπτομέρεια : μου έγλυφε τις ρώγες όταν την είχα γυρίσει ιεραποστολικά. Η όλη φάση ήταν καλή . Το μόνο αρνητικό που βρήκα ήταν ότι αυτή που πηδάω να είναι περισσότερο ομιλητική...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 03, 2010
Όνομα κοπέλας
Μαριάννα
Μέλος
Εγγραφή:
18 Νοε 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
9
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού