Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 238 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επίσκεψη προχτές το πρωί στον δημοφιλή αυτό κουλουροοίκο προς αναζητηση της ανακουφισης της καβλας μας.
Ακούω το χαρακτηριστικό νιαουρισμα που κανει η Τζουλια στο τσατσοκουζινακι, πριν να ερθει στο σαλονι. Αν και δεν ειχα περασει ιδιαιτερα καλα μαζι της παλιοτερα, επειδη σου πρηζει τα αρχιδια ''τελειωνε μωρο μου'' μετα το 5λεπτο και προσπαθει να σου κανει γρηγορα τα παντα, εντούτοις με καβλώνει απιστευτα αυτο το μουνακι οταν το βλεπω, αν και δεν τη λες ομορφη, αλλά σιγουρα εχει πολυ εκφυλη φατσα και τουμπανο σωματακι και ηθελα να την γαμησω.
Έτσι προετοιμασα το 20αρι πριν ακομα την δω. Στα 25 εχει κωλο, αλλά εδωσα 20 γιατι πιστευα οτι θα ειναι πολυ βιαστική και με μεχρι να με ''φτιαξει'' δεν θα προλαβαινα να γαμησω κωλο.

Μπαινω στο δωματιο και ερχεται κι αυτη μετα απο 5άλεπτο τραγουδωντας. Μεσα στο κεφι το μωρό, καλό προμήνυμα.
Πίπα πολυ καλη και βαθειά με περιποιηση και ρουφηγμα όρχεων, ενω άφηνε και χουφτωμα σε βυζαρες και μουνακι(όπου εχει και πίρσινγκ)!
Αφού ασχολήθηκε αρκετα στην πιπα, μου λεει μονο πιπα(ωχ λεω τωρα θα μου πει να τελειωσω...)?
Όχι της λεω θελω να σε σκισω και λιγο μωρο μου. Αυτη δεν δυσανασχετησε, συνεχισε λιγο ακόμη την πίπα και στη συνέχεια ξεκινήσαμε τον ιεραπόστολο όπου την ταλαιπώρησα για λίγη ωρα ενώ περιποιουμουν τις βυζαρες και τον λαιμο της, καθως και αυτη υπάκουε τις προσταγές μου να με γλείψει.
Τελείωμα στη γλώσσα της, όπου μετα για κανα 2ωρο παραπατούσα από το τρέμουλο, ανακουφισμένος κι ευχαριστημένος!
Φευγωντας την αγκάλιασα και της εδωσα συγχαρητηρια για την ευχαριστη αλλαγη της συμπεριφορας της σε σχεση με παλια.

Κανα 13αλεπτο στο δωματιο δεν δυσανασχετησε το παραμικρο. Ίσως να την πετυχα στις πολυ καλές της, ίσως να ειναι και μονιμη αλλαγή, θα δείξει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 29, 2010
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Υπηρεσίες
Τιμημένος
Εγγραφή:
28 Φεβ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
95
Likes:
1.263
Πόντοι:
7.195
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού