Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 92 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Βραδάκι σαββάτου βόλτα στην περιοχή, δεν ανιχνεύθη τίποτε άλλο αρκετά αξιόλογο στην φυλης και ετσι κατηφορίσαμε μεχρι εδω κι αφου ουτε στα φ134 βρηκα κατι που να μου γεμιζει το ματι(φ134 κατω εχει τρομερο μπεμπέ μελαχροινο μωρακι, αλλά στο δωματιο τα τυπικα και ήθελα κάτι άλλο), πηγαμε και πιπινου. Την ειχα ξαναπαρει μια φορά και στο σαλονι μου παραπονεθηκε γλυκά γιατι φευγω, γιατι δεν με πιστεψε πως παω να ενημερωσω εκλεκτο βυζοσυναγωνιστη που βολταρε σε παρακειμενα σπιτια, ότι θα καταθεσω στην Άνκα και να με περιμενει...

Πάμε στο προκείμενο. Η Άνκα κάνει τρελό χαμούρεμα και προκαταρκτικά με φιλια και χαδια παντου και αγγαλιές!
Πρν βγαλω τα ρουχα ορμαει καταπανω μου, μη αφηνωντας με καλα καλα να ξεντυθω με την ανεση μου. Κατάρτι λοιπον πριν το στοματικό, αφού με τρέλανε!
Στη συνεχεια πολυ καλη και υγρή πίπα, με επισταμένη περιποίηση και του οσχέου με τα μπαλακια ετοιμα να εκραγουν!

Μετα απο αυτό την βαζω όπως ειμαστε με το ενα ποδι ορθιο κατακορυφα και σε πλαγια θεση σωματος η κοπελα για διείσδυση.
Αφου μειναμε για λιγο ετσι γιατι φοβηθηκα να μην παθει καμια ζημια ετσι αβολα που την εστησα, αλλάξαμε με αυτήν από πανω σε εντονους ρυθμους...
Συμπέρασμα η γκομενα ειναι σεξομηχανη και συναμα τρυφερή καβλογκομενα!
Αξιζει οπωσδηποτε να πατε, εστω κι αν δεν ειναι η κοπελα που με την πρωτη ματια θα μπαινατε...
Σωμα καλο, αν εξαιρεσουμε τα μικρα και λιγο αντιαισθητικά, αλλά με ωραιες μεγαλες ρωγες βυζια της. Φάτσα μέτρια.

Στο σαλονι παντως πριν και μετα μιλουσε νομιζω στα αλβανικά από οσο μπορεσαμε να καταλαβουμε με ομοεθνείς της, οπότε με επιφυλαξη δεν πρεπει να ειναι ρουμανα που δηλωνει, αλλά δεν με χαλάει...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 25, 2010
Όνομα κοπέλας
Άνκα
Τιμημένος
Εγγραφή:
28 Φεβ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
95
Likes:
1.263
Πόντοι:
7.195
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού