Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 86 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επίσκεψη στο Ελβιράκι κατά τις 2 π.μ. Βγήκε στο σαλόνι παρέα μαζί με ένα αδιάφορο καχεκτικό μελαχρινό. Επειδή πέρσι έχω τις μνήμες από το Κατερινάκι (που έκανε και χρέη τσατσάς) την Γκαλένα και μια αδιάφορη παχουλούλα. Όποτε έκανα τρίο με αυτές έφευγα λαχανιασμένος και ενθουσιασμένος, με την Κατερίνα να σκηνοθετεί τις άλλες δύο και να γίνεται το χάος. Είπα να δοκιμάσω το ντουετάκι παρασυρμένος από τις καλές αναμνήσεις. Δυστυχώς κάθε φέτος και χειρότερα. Από τη στιγμή που μπήκαν στο δωμάτιο η Ελβίρα πήρε τις πρωτοβουλίες και η κοντή καθόταν και κοίταζε, και όταν το σχολίασα η Ελβίρα προσπάθησε να τη δικαιολογήσει αλλά τελικά συνέχεια μου την έσπαγε και κάποια στιγμή την σπρώχνω μακριά μας , τουλάχιστο να το φχαριστηθώ με την Ελβίρα που έκανε ό,τι μπορούσε για να αντισταθμίσει το ξενέρωμα. (Άσε που την ώρα που ετοιμαζόμουν στο δωμάτιο μου, είχαν περάσει στο σαλόνι άλλοι δύο που ζητούσαν να κάνουν παρτούζα και οι τέσσερεις, και η μελαχρινή είχε αρχίσει τις βιασύνες να τελειώνω γιατί περιμένουν πελάτες έξω). Θα ξαναπήγαινα μόνο με την Ελβίρα παρέα με καμιά από την παλιά φρουρά, αν τις ξαναφέρουν.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 29, 2010
Όνομα κοπέλας
Ελβίρα
Υπηρεσίες
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
601
Πόντοι:
2.077
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού