Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 73 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δευτέρα βράδι και τσάρκα στο μετάξι προς αναζήτηση πιπινιού προς κατάθεση. Αφού γύρισα τα περισσότερα σπίτια και δε μου άρεσε τίποτα (εκτός από ένα κοντούλι με πολλά τατουάζ στην κολωνού), αποφάσισα να κατεβάσω πολύ τα στάνταρντς και να καταθέσω όπου να ναι.
Στο 22Β πέτυχα ένα νεαρό ρουμανάκι, ονόματι Μπέλα και μέτριο εμφανισιακά (κοντούλα με κοιλίτσα και όψη χωριατοπούλας) και αποφάσισα να μπω κάπου επιτέλους. Η τσατσά μ’έστειλε στο πρώτο δωμάτιο δεξιά γιατί μου είπε ότι επειδή δεν κλείνει καλά η πόρτα του, δε μπαίνει πούς κόσμος εκεί. Η κοπέλα ήρθε γρήγορα, ξεντύθηκε και αφού εφάρμοσε με δυσκολία το προφυλακτικό (μάλλον δεν έχει πολλές μέρες στη δουλειά) ξεκίνησε μια πολύ μέτρια πίπα, τόσο που έκανε αρκετή ώρα για να μου σηκωθεί. Μόλις ένιωσα ότι «σκλήρυνα» αρκετά της ζήτησα να προχωρήσουμε στο παρασύνθημα. Κι εκεί ήρθε η έκπληξη: το αιδοίο της ήταν το πιο καυτό που έχω πάρει ποτέ μου. Μιλάμε μπήκα μέσα και κάηκα! Μόλις της το είπα, γέλασε πονηρά και είπε κάτι που δεν κατάλαβα, αλλά εγώ συνέχισα ανεβάζοντας ρυθμό. Κατά τη διαρκεια του σεξ, έβγαλε κάποιες αλληθοφανείς κραυγές και με ψιλοχάιδευε μέχρι να τελειώσω.
Καλούτσικη κατάθεση για 15 ευρέους.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 20, 2010
Όνομα κοπέλας
Μπέλα
makrykavlis
Μέλος
Εγγραφή:
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
9
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού