Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.6 30 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Απογευματινή επίσκεψη στη Φυλής για οικονομικό γαμίση...δεν μπορείς να πηγαίνεις συνεχώς σε στούντιο...δεν φτάνουν τα ριμάδια...είναι και αυτή η κρίση... Αν έχεις και μέρες να αδιάσεις, δεν σε συμφέρει το στούντιο...ένα στη Φυλής για αρχή και αν σου περισσεύουν πας σε στούντιο μετά! Εμένα όμως δεν μου περίσσευαν εκείνο το απόγευμα, οπότε έπρεπε να κάνω καλή επιλογή. Θα μου πεις τι είδους επιλογή να κάνεις στα μπουρδέλα... Τελικά κατέληξα στο μαγαζάκι αυτό και δεν το μετάνιωσα. Δούλευε η Στέλλα, μια λεπτή και αρκετά ωραία (για επίπεδο μπουρδέλου) Βουλγάρα. Σωματάκι πολύ ωραίο με σφικτό κολαράκι και βυζάκι, το οποίο σε άφηνε να το γλύφεις. Πληρώνω το 20 και μπαίνω στο δωμάτιο. Το δωμάτιο δεν ήταν ιδιαίτερα καθαρό (εντάξει μπουρδέλο είναι)...καλό είναι να προσέχεις πού ακουμπάς... Μπαίνει το μωρό και μου πιάνει κουβέντα (από πού είσαι- πώς σε λένε κτλ). Ξάπλωσε μωρό μου της λέω να σε γλύψω - την έγλυψα παντού εκτός από το μουνάκι, μην κολήσουμε καμιά ασθένια (πάντως αν ήθελα, θα με άφηνε). Όταν ήμουν έτοιμος μου φόρεσε το σκουφάκι με το στόμα και άρχισε μια πίπα τέλεια, με κτυπήματα της που.... στο στόμα της και πονηρές ματιές (ούτε σε στούντιο ναμουνα). Μου λέει πώς θέλεις να το κάνουμε. 4 Χ 4 της λέω γιατί ήθελα να χαϊδεύω το κολαράκι της. Ήμουν έτοιμος να χύσω, αλλά κρατήθηκα για να ανέβω και από πάνω ώστε να γλύψω και λίγο βυζάκι...εκεί τελείωσα πάνω στα βυζάκια της. Γενικά η συμπεριφορά της κοπέλας ήταν πολύ καλή και δεν έδειχνε να βιάζεται (έμεινα μαζί της περίπου 10 λεπτά - πολύ καλά για μπουρδέλο)...πολύ καλή για πιπινολάτρες! Μακάρι και πολλές κοπέλες στα στούντιο να τιμούσαν με τον ίδιο τρόπο τα χρήματα που τους δίνουμε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 05, 2010
Όνομα κοπέλας
Στέλλα
giannos69
Μέγας
Εγγραφή:
13 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
2.121
Πόντοι:
3.875
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού