Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 29 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μεσημεριανη επισκεψη στο σπιτι στην οδο καλαμπακας. πολυ ανετο το παρκινγκ αν και φενετε καποιος απο την εθνικη οδο ωστοσο δε με χαλασε. το σπιτι ωραιο με φετιχ στιλ. χτυπαω κουδουνι και μου ανοιγει η Ατζελα. ψηλη γυναικα με ωραια καμπυλοτα ποδια , πεταχτο μεγαλο στρογγυλο κωλο και γενικα πολυ ωραιο κορμι. το μονο που μπορω να πω ειναι οτι δεν ειχε μεγαλο στηθος. ηλικια την κανω γυρο στα 35. πρωσοπο συμπαθητικη . περασα στο δωματιο και την περιμενα 5 λεπτα δεν αργησε να ρθει και κατευθειαν μπενει στο ψητο , πολυ ωραια προκαταρκτικα ανεβηκε απο πανω μου και με γλυφε παντου θωρακα λεμο φιλια παντου ενω ειχα θεα τη κολαρα τησ που πραγματικα ειναι τελια σκετη κολαση. ξεκινησε πιπα με πολυ παθος αρκετα καλη κ σε αυτο, το βαζε βαθια μεσα στο στομα της, ανεβηκε απο πανω μου στο πηδημα και ο τροποσ που κουνιοταν ηταν μοναδικος σε τρελενε, την πηρα και στα 4 ωπου ηταν ολα τα λεφτα απιστευτη η θεα της. η τριτη και τελευταια σταση ηταν να την εχω απο κατω ηταν εκει εχυσα στη μουναρα της η οποια εχει τελεια μουνοχειλα μεγαλα και στενα. δυστηχως δεν διαλεξα να κανω 69 κατι που θα το κανω στην επομενη επισκεψη . απο τιμες 40 ευρω η επισκεψη και 70 με 69. για μενα οτι καλυτερο υπαρχει στη πολη αυτι τι στιγμη και γενικα στη θεσσαλια . για λατρεισ των μιλφ ειναι ιδανικη. παιδια αξιζει ο χρονος της και τα λεφτα της για μενα με το παραπανω! ατζελα τα λεμε συντομα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 09, 2010
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
10 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού