Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 72 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Καθυστερημένη κριτική πλην όμως καθόλου λειψή καθώς η εμπειρία με τη Μαριάννα δεν ξεχνιέται. Δευτέρα 2 Αυγούστου απόγευμα μία μέρα πριν την αναχώρηση για διακοπές & μια επίσκεψη στη Φυλής ήταν επιβεβλημένη. Επειδή λεφτά για Φυλής δεν έπαιζαν έψαχνα μία κοπελίτσα σε καθαρό μπουρδελάκι με βυζάρες (απαραίτητο) & σίγουρα αυτήν τη βρήκα στο πρόσωπο της Μαριάννας. Απ' το συγκεκριμένο οίκημα άλλωστε είχα ξαναπεράσει κάποια στιγμή στη βάρδιά της αλλά γινόταν τέτοιος πανικός που είχα φύγει. Φτάνω λοιπόν στο Φυλής 136 γύρω στις 17:30 & μάλλον ήμουν ο πρώτος πελάτης για τη βάρδια. Ανεβαίνω τη σκάλα, μετά από λίγο εμφανίζεται & η τσατσά ταυτόχρονα με τη Μαριάννα & πάει να μου την παρουσιάσει, τη διακόπτω λέγοντάς της πως ήρθα συστημένος γι' αυτή. Η Μαριάννα λοιπόν είναι από Βουλγαρία. Ύψος κανονικό, προσωπάκι μέτριο αλλά έκφυλο, ίσως το μόνο στο οποίο υστερεί λίγο. Κατά τα άλλα τρελό σώμα με τα απαραίτητα πιασίματα, ΦΥΣΙΚΕΣ ΑΠΑΙΧΤΕΣ ΒΥΖΑΡΕΣ νούμερο 4 γεμάτο, απ' τα πιο ωραία φυσικά που έχω δει ποτέ. Άπαιχτο κωλαράκι με tattoo από πάνω. Επιπλέον τρία ακόμα tattoo ένα πάνω απ' το μουνί, ένα χαμηλά στο πόδι στον αστράγαλο & ένα πίσω στην πλάτη κάτω απ' τον ώμο, η κάβλα η ίδια δηλαδή. Επίσης piercing στον αφαλό αν θυμάμαι καλά. Φυσικά δε χρειαζόταν να το ξανασκεφτώ αν θα περάσω, ρωτάω την τσατσά πόσο πάει μου λέει "20 ευρώ", της λέω "σου δίνω 40 για μεγαλύτερη παραμονή στο δωμάτιο & περιποίηση απ' την κοπέλα". Άλλο που δεν ήθελε αυτή, τα παίρνει & πάει να φρεσκάρει το καλύτερο δωμάτιο του σπιτιού που είναι αυτό στο βάθος λέγοντάς μου ότι δεν μπορεί να με αφήσει περισσότερο από 20-25 λεπτά. Της λέω "εντάξει" & μπαίνω να ετοιμαστώ. Πολύ σύντομα έρχεται η Μαριάννα με εντελώς ζουζουνιάρικη διάθεση. Η κοπελίτσα είναι τρελό GFE, σε βαθμό που ίσως να το παρακάνει ώρες - ώρες. Ξαπλώνει ναζιάρικα στο κρεβάτι & με τραβάει για κουβεντούλα 2-3 λεπτά πριν αρχίσουμε συνοδευόμενη από κοπλιμέντα από μεριάς της & μεριάς μου & όλα τα σχετικά. Περιεργάζομαι όλο της το σώμα αδιαμαρτύρητα από μεριάς, χάδια κι αυτή σ' όλο το σώμα, ήδη μου είχε γίνει πύραυλος. Κάποια στιγμή λοιπόν αρχίζουμε από μια μέτρια προς καλή πίπα ενώ παράλληλα δεν έβαζε γλώσσα μέσα της αλλά εμένα μου άρεσε η όλη GFE φάση. Με το που τελειώνει τη ρώτησα αν μπορούμε να κάνουμε 69 αλλά το απέφυγε ευγενικά λέγοντάς μου ότι έχει βάλει κρέμα στο μουνάκι της & δε θέλει να τη βγάλει. Της προτείνω λοιπόν ισπανικό όπου κάναμε σε όλες τις στάσεις, μιλάμε αυτές οι βυζάρες της δε χορταίνονται με τίποτα. Μετά της προτείνω να έρθει πρώτα εκείνη από πάνω για γαμήσι όπως κι έγινε αλλά ήταν πολύ μέτρια σ' αυτήν τη στάση καθώς ανεβοκατέβαινε πολύ αργά. Γενικά η αλήθεια είναι ότι δεν το "έχει" πολύ στο γαμήσι, αυτήν την εντύπωση μου έδωσε, εκεί που κερδίζει όμως είναι στο ότι είναι τρελό τουμπανάκι & είναι πολύ GFE η φάση μαζί της. Την αρπάω λοιπόν & αρχίζουμε ιεραποστολικό & σύντομα ένα θριαμβευτικό πισωκολλητό όπου μπαινόβγαινα μέσα της με όλη μου τη δύναμη καθώς είχα την κωλάρα της μπροστά μου με το tattoo φάτσα - κάρτα & η κάβλα είχε χτυπήσει κόκκινο. Παρ' ότι όμως την έπαιρνα με δύναμη το Μαριαννάκι ούτε που διαμαρτυρήθηκε. Κάποια στιγμή ένιωσα ότι φτάνει η ώρα να τελειώσω οπότε σταμάτησα προς στιγμήν & τη ρώτησα αν μπορώ να τελειώσω χωρίς καπότα στις βυζάρες της. Όπως ήταν αναμενόμενο αρνήθηκε ευγενικά αλλά όταν της έταξα ένα εξτραδάκι μόνο γι' αυτή συμφώνησε χωρίς μάλιστα να απαιτήσει τα λεφτά εκείνη τη στιγμή. Κάθησε λοιπόν στο κρεβάτι έχοντας τις βυζάρες της στα χέρια της περιμένοντας να τη χύσω παρακαλώντας με μόνο να μην τελειώσω στο πρόσωπό της όπως & έγινε μετά από λίγα δευτερόλεπτα θριαμβευτικά όπου δέχτηκε τα φλόκια μου χωρίς να τραβηχτεί. Στη συνέχεια σκουπιστήκαμε, ντυθήκαμε, συνεχίσαμε τις ζουζουνιές & έφυγε απ' το δωμάτιο δίνοντάς μου φιλί στο μάγουλο. Μόλις ντύθηκα κι εγώ & βγήκα εξώ την ώρα που έφευγα η τσατσά ΔΕ βγήκε να με αποχαιρετήσει πράγμα που δε μου άρεσε, πλην όμως έτρεξε η Μαριάννα να με χαιρετήσει στην πόρτα όπου μου έσκασε κανονικό γλωσσόφιλο αφήνοντάς με μαλάκα καθώς σε μπουρδέλο δε μου έχει ξανατύχει ποτέ. προφανώς εκείνη την ώρα δεν ήταν & πελάτης στο σαλόνι... Εν τέλει μπορεί να κόστισε κάτι παραπάνω η όλη ιστορία αλλά μόνο τα λεφτά μου δεν κλαίω καθώς η όλη φάση που περιελάμβανε & χύσιμο στα βυζιά ήταν σίγουρα value for money, σε κανένα studio δε θα τα έκανα αυτά με λιγότερα από 80-100 ευρώ. Θα ξανατιμηθεί οπωσδήποτε & μάλιστα σύντομα καθώς το μωρό είναι τρελό GFE & με κέρδισε & φυσικά αυτές οι βυζάρες της είναι αξέχαστες, μιλάμε για τρελό μουνί γενικότερα. Αυτά συναγωνιστές σας τη συστήνω ανεπιφύλακτα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 02, 2010
Όνομα κοπέλας
Μαριάννα
Υπηρεσίες
Womanaholic
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
86
Likes:
3.607
Πόντοι:
5.015
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού