Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 153 10
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Συναγωνιστής εσκασε σπιτι μου με καβλες να παμε να γαμησουμε την βιβιαν(αχαρνων 104)αντε παμε του λεω αν και πλεον ειμαι στουντιακιας.με το που ανεβαίνουμε τα σκαλια ενας τσατσος μας λεει οτι η κοπελα ειναι μονο με ραντεβου,απο μεσα μου λεω θα ειναι καμια μουναρα(δεν την ηξερα την βιβιαν)αρχιζει τα παραμυθια ο φιλος μου,εχουμε μιλήσει στο τηλ με την κοπελα κτλ και μπαινουμε.οταν βγηκε η γκομενα επαθα πλακα αυτο δεν ηταν bbw ηταν buw(big ugly woman)τεσπα ο φιλος μου περασε και εγω την εκανα με ελαφρα.η πλακα ειναι οτι η βιβιαν ειπε στον φιλο μου οτι με ειδε λιγο ξενερωτο που δεν περασα.χαχα.αρκετα με την buw.μιας και ειχα χρονο ειπα να θυμηθώ τα παλια και πηγα λιοσιων.λαουρα το ονομα της κοπελας απο ρουμανια.2αρι βυζι σχετικα κοντουλα με καλο σωμα θα ελεγα.μεσα στο δωματιο τωρα ηταν σαν να γαμησα δημόσιο υπαλληλο.μπαινει βγαζει σκουφο,βαζει σκουφο,παίρνει πιπα,ανοιγει ποδια.καταλαβατε περι τινος προκειτε.τεσπα τα χοντρα εφυγαν αλλα γενικα ειναι επιπλο η γκομενα.μακρια, την πατησα.λετε να ηταν καλυτερα να γαμαγα την buw?Χμμμ;

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 30, 2010
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
gastez
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
23 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
8
Πόντοι:
1.290
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού