Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 167 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Λογω μιας σχετικης κουρασης που ενιωθα σημερα,ειχα γαμισει χτες μια καυλιαρα χηρα και πιαστηκε ο σβερκος μου να της κανω γλυφομουνι μιση ωρα γαμω τη βουλη της,ουτε γυναικα βουλευτη να ήτανε...με επιασε μια περιεργη ωθηση να με γλειψει η Ζανα,ειχα καιρο να νοιωσω την απιθανη γλωσσα της στα αρχιδια μου και παντου αλλου...
Πηγα λοιπον,ειναι ευγενης ,καθαρη,και φιλικη,το μεγαλο της ομως ατου ειναι (για μενα) οτι δεν σε αγχωνει ποτε,ειναι η πιο ασφαλης περιπτωση οου ξερεις οτι θα γαμισεις/χυσεις ανετα...
Λοιπον ,αρχισε με καλο γλυψιμο παντου,πηγε και αρχιδια ,κωλο με φτυσιματα ωραια,της ειπα δαγκωσε με παντου,καυλωνω,με δαγκωνε απαλα ομως,μετα τη γυρισα 69,δε ντην εγλειψα γιατι ατα τα εχω κοψει πια ,γιατι ξομολογηθηκα και μεταλαβα,και σεις παιδια το ιδιο να κανουτε,ουτε βλαστημαω πια,αμα θυμωνω με κανα ρουφιανο λεω _Γαμω τη Βουλη,ετσι να λετε, η _Γαμω το Κρατος η Γαμω την καριολα την Βουλη ,τετοια ,που κατα βαθος ειναι και θεάρεστα...
Μετα πανω εκει ,εχυσα ,δε μπορεσα να προλαβω να τη γαμισω απο μουνακι,αλλα της ειπα χυνω καυλα μου,δαγκωσε τον αγρια και τον δαγκωνε και τον εγλειφε και αφου ειχα τελειωσει...Πολυ καλη γυναικα,αξιζει και μονο για την ευγενεια που κουβαλαει απανω της...
Εχω και μια παρατηρηση,νομιζω οι Ουκρανεζες ειναι πιο ηρεμες κΑΙ ΚΑΛΕς ΓΥΝΑΙΚΕς,ΟΙ ΡΩΣΙΔΕς ΕΧΟΥΝ ΜΙΑ ΒΑΘΥΤΕΡΗ ΚΑΚΙΑ ΜΕΣΑ ΤΟΥς και υποκρισια,δεν ξερω,εγω ετσι κοβω την φτιαξη,τωραοι ρωσιδοφιλοι ως αρμοδιώτεροι εμου ας κρινουν...(πατησα απο λαθο κεφαλαια,συγγν)
Και γα να κλεισω την ανταποκριση μου,εχω προσωπικα ακουσει πολλες ρωσιδες να αποκαλουν τους ελληνες ,τους αντρες εννοω, ΜΑΛΑΚΕΣ,το οποιον μην ενθουσιαζοσαστε και πΟλυ και μη τσιμπατε και πολυ απο τις μαθητριες του Στανισλαβσκι...
Και τωρα , ο υμνος μας :
NA KAEI,NA KAEI,TO ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ Η ΒΟΥΛΗ
ΤΣΕΚΟΥΡΙ ΚΑΙ ΦΩΤΙΑ ΣΤΟΥ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟΥ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ

TSEKOYRI KAI FVTIA STOY MPOYRDELOY TA SKYLIA

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 29, 2010
Όνομα κοπέλας
Ζάνα
Μέλος
Εγγραφή:
24 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
1
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού