Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 174 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Γεια χαρα συναγωνιστες 2η βαρδια στον γνωστο οικο νεα κοπελα πολυ νεα στο χωρο των οικων ηλικια 23-24 το ονομα της Αννα . Η τσατσα της μαθαινε πως θα βγαινειστην αιθουσα και να παρουσιαζεται και απο τα δωματια .Τωρα στο ζουμι σε εμφανιση ειναι μετρια με χαμογελο μικρο πεσμενο στηθος για την ηλικιας της καλο σωμα με καλες υπηρεσιες αρχισαμε με χαδια κ φιλια παντου οπου καταληξαμε σε πλαγιο 69 . εκει ηταν καλη στην πιπα αλλα οχι πολυ βαθια το ξερει παντως τα αρχιδια δεν τα εγλυψε .Μετα μου φορεσε το ελαστικο και συνεχισαμε με ιεραποστολικο οπου το μουνακι το ειχα δακτυλιασει αρκετα και ηταν και πολυ στενο . αλλαξαμε σε πισωκολλητο που την σφυροκοπησα αρκετα και σε αυτη την σταση πηρε καλη σταση . Οταν καταλαβα οτι πλησιαζει το τελος την γυρισα μπροστα στο κρεβατι κ εγω ορθιος οπου εβγαλα το ελαστικο και μου τον πηρε βαθια και με τελειωσε μεσα της ολα .Η τσατσα ηταν καλη διοτι καναμε κανενα 20λεπτο και δεν κτυπησε την πορτα μαλιστα με ρωτησε αν περασα καλα με την καινουργια . Θα την ξανατιμησω για περαιτερω αναλυση ............

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 27, 2010
Όνομα κοπέλας
Άννα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
5 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
0
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού