Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 29 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
'Συνδρομο στερησης αυτο το λενε, κι οσοι το εχουνε τα βραδυα κλαινε'.... λεει στο γνωστο ασμα της η διασημη ελληνιδα αοιδος.... αλλα θα μπορουσε να ειχε γραφει και για την ελληνιδα ιερεια της ηδονης, την οποια και επισκεφθηκα σημερα το απογευμα στον 'ναο' της. Αν και δεν ειμουν ιδιαιτερα ορεξατος για τετοιου ειδους περιπετειες, παρα ταυτα περαστικος ειμουν και δεν ηθελε πολλη περισκεψη το πραγμα. Προσπαθησα να παρκαρω - αυτο ειναι ενα προβληματακι, αν εχετε προβλημα εμπιστευτικοτητας απο βλεμματα γνωστων που τυχαινει να διαβαινουν απο την εθνικη οδο τη στιγμη εκεινη - Τελος παντων, με υποδεχθηκε η οικοδεσποινα και πραγματικη καλλονη Αντζελα, ευγενεστατη, καλοσυνατη, η γυναικα που φαντασιωνεσαι να κυκλοφορεις στη Μυκονο, και να μαγνητιζει τα βλεμματα ολων. Δεν χρειαστηκε και πολυ, και μονο η διαδικασια της αναμονης στο ημιφωτισμενο και αρκετα περιποιημενο δωμα, καθως και η εισοδος της, ηταν αρκετα για να με φτιαξουν. Αμεσως χαδια στο υπεροχο σωμα της, και ιδιαιτερα στην περιφερεια της και στα οπισθια της - απεριγραπτος πειρασμος η γυναικα απο πισω. Συνεχεια με απιθανα προκαταρκτικα, φιλια στο σωμα μου με αποφασιστικοτητα, και ακολουθει μια πιπα !!!!!!! (τα λογια αδυνατουν να περιγραψουν τα ριγη ηδονης που με κατεκλυσαν). Αν ηθελε, με αποτελειωνε με την πιπα η γυναικα. Αμεσως μετα, κλασικη σταση απο πισω να γευτω τα ωραια οπισθια της, ασθμαινοντας για να αποφυγω ενα προωρο και αδοξο τελος. Το αποκορυφωμα ηταν η γκομενα να ανεβοκατεβαινει πανω μου. Δεινη καβαλαρισσα! Σας εχει τυχει ποτε να σκεφτεστε να ζητησετε απο την παρτενερ σας να σηκωθει απο πανω σας γιατι δεν αντεχετε αλλο την ηδονη που σας προσφερει? Ε, ακομη και αυτο περασε απο το μυαλο μου κατα το δευτερολεπτα εκεινα του παρατεταμενου οργασμου με την γυναικαρα να λικνιζεται πανω μου. ANTZELA, ΓΥΝΑΙΚΑ ΑΠΕΙΡΟΥ ΚΑΛΛΟΥΣ, ΜΕΙΝΕ ΤΡΙΚΑΛΑ FOR EVER.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 24, 2010
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
Μέλος
Εγγραφή:
15 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
19
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού