Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 274 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Κυριακή 22/8 - πρωινή βάρδια – Σακίρα στον επάνω όροφο

Η Σακίρα είναι μελαχροινή με καστανά σπαστά μακριά μαλλιά, σχετικά ψήλη με όμορφο σώμα. 2άρια βυζιά καλοσχηματισμένα και στητά, ζουμερό κωλί, νύχια χεριών με πρόσφατο μανικιούρ. Το πρόσωπο της είναι προς το στρογγυλό με σχετικά όμορφα χαρακτηριστικά αλλά ήταν εντελώς άβαφη. Θα μπορούσε να είναι λίγο πίο περιποιημένη στο πρόσωπο.
Επι τούτου, μπήκε γυμνή και φουριόζα στο δωμάτιο με τσιγάρο στο χέρι το οποιό έσβησε στο νιπτήρα. Καθησε στο κρεββάτι δίπλα μου, έγιναν οι συστάσεις, δήλωσε 20χρ. Ξάπλωσε κατα μήκος πάνω μου και τριφτηκε αρκέτα αισθησιακά, πράγμα που με καύλωσε. Δεν έχασε χρόνο και μου πέρασε το προφυλλακτικό και να ξεκινησει την πίπα της. Αργή τεχνική, επικεντρωμένη στο πουτσοκέφαλο. Δεν μου πολυ άρεσε γιατί με το προφυλλακτικό δεν υπήρχε καμία αίσθηση. Αρχισε να μου πέφτει και την γύρισα γρήγορα ιεραποστολικά, πριν μου πέσει εντελώς. Εκεί η κοπέλα είχε άψογη συμμετοχή. Συμμετήχε με το σώμα της, με έσφηγγε με τα πόδια της, κοίταζε στα μάτια και ψιθύριζε «μου αρέσεις, κάνε με ότι θες». Δύσκολο να κρατηθεί κανείς. Κατέθεσα μεσα της σε λιγότερο από 3-4 λεπτά, με μεγάλη ικανοποιήση. Δεν βίαστηκε να τραβηχτει, αλλά μείναμε για λίγο αγκαλία.
Πρώτη φορά με την κοπέλα αυτή και μου έδειξε αρκετά άνετη και εμπειρή σε αυτό που κάνει.

Η τσατσά σα να βαριοταν, δεν ενέφερε κάποιο έξτρα στο προγραμμά.
Ο χώρος ικανοποιητικος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 22, 2010
Όνομα κοπέλας
Σακίρα
Babel
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
0
Πόντοι:
231
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού