Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 174 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ξημερώματα Παρασκευής (20/8) είπα να επισκευτώ κι εγώ την Άννα (την ψηλή) που δίνει ροδέλα με 20Ε.
Την είχα δει πριν από μερικές βραδιές και μιας και στην γύρω περιοχή δεν έπαιζε τίποτα πιο ενδιαφέρον πέρασα για δοκιμή.
Γενικά η κοπέλα είχε αρκετή δουλειά. Το σπίτι έχει μόνο 2 δωμάτια και αυτά πριν περάσω αλλά και αφού βγήκα ήταν διαρκώς κατειλημμένα από κάποιον συναγωνιστή. Βέβαια ο χρόνος παραμονής όσο μπόρεσα να καταλάβω ήταν 5-6 λεπτά, το πήγαινε στο γρήγορο το παιχνίδι. Ψηλή (1.70-1.75) με λευκό δέρμα και καστανά μακρυά μαλλιά. Ωραία βυζιά 3-3.5 με ωραίο μέγεθος ρόγας, που αρχίζουν λόγω ηλικίας να κρεμάνε. Επειτα από ένα χρόνο σε αυτή την δουλειά θα έχουν κρεμάσει αρκετά εάν δεν το προσέξει. Σπασμένο κάπως πρόσωπο ίσως από παλαιότερη νεανική ακμή, πρέπει να είναι πάνω από 28 χρονών. Στην πασαρέλλα δεν μιλάει και μόλις βγαίνει από το δωμάτια κοιτάει τον εαυτό της στον καθρέφτη και κατά κάποιον τρόπο αυτοθαυμάζεται!!! Γλώσσα Χμμμ; Ανταποκρίνεται στη συζήτηση αλλά χωρίς ιδιαίτερη όρεξη. Μου συστήθηκε για Ρουμάνα αλλά μάλλον έχει δίκιο κάποιος συναγωνιστής πιο κάτω που λέει ότι είναι από Πολωνία. Η πίπα δεν έλεγε κάτι το ιδιαίτερο. Απλώς ικανοποιητική. Επιτρέπει γλύψιμο αλλά όχι για πολλή ώρα. Λίγο ιεραποστολικό νορμάλ και αμέσως μετά η ώρα του παιδιού....ροδέλα... Ωραία ροδελίτσα η οποία δέχτηκε τον πούτσο μου με ευκολία και χωρίς γκρίνια. Δεν αντέχει όμως πολύ σφυροκόπημα από τον κόλο και μου ζήτησε να συνεχίσω με το μουνί της όπερ και επήλθε η κατάθεσις. Συνολική διάρκεια 8-9 λεπτά. Η τσα2 ήταν απλά ευγενική. Για μία δοκιμή είναι καλά. Για 2η επίσκεψη όμως θα το σκεφτώ και μόνο εάν την ώρα εκείνη δεν παίζει τίποτα καλύτερο στα πέριξ θα την ξαναεπισκεπτόμουν.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 19, 2010
Όνομα κοπέλας
Άννα
TestDrive
Μέλος
Εγγραφή:
18 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
91
Likes:
3
Πόντοι:
80
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού