Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 280 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Βολτα στη φυλής περίπου στις 20.30 αλλά τίποτα ιδιαίτερο... μόνο μια ξανθιά καυλίτσα στο Φ71 κάτω αλλά είχε τόσο κόσμο που την έκανα.
Από δω από κεί είπα να πάω στην Κλαούντια. Είχα ξαναπάει πιο παλιά αλλά γαμώ την αμνησία δε θυμόμουνα τη φόλα είχα φάει!!!
Μπήκε στο δωμάτιο βαριεστημένη, πίπα κάτω του μετρίου, χωρίς να της ακουμπήσω το μουνάκι της, το είπε τρείς φορές!! μετά από άνα λεπτό πίπας, αν και δε μου είχε σηκωθεί μετά από τόσα απαγορευτικά (μην πιανεις το αυτο, μη εδω, σιγα εκεί) της είπα να ανέβει από πάνω, αλλά και κει βαριεστημένα. Ανεβοκατέβηκε μερικές φορές και προτεινε πισωκολλητό με την τρομερή απορία γιατί δε μου σηκώνετε!!!!! Τι να της πεις. Τελοσπάντων μετά από αρκετή προσπάθεια και δυνατό πισωκολλητό τελείωσα. Δεν πρόλαβα να καθήσω στο κρεβάτι και είχε βάλει το βρακάκι της και μου λέει ένα thank you and goodnight και γειά!!!! Σφεντόνα!!!
Τι να πώ!!! τρελό ξενέρωμα έφαγα για δεύτερη φορά. Τελικά δεν ξαναδείνω δεύτερη ευκαιρία ξανά σε τέτοια "έπιπλα".
ΜΑΚΡΙΑ.....πολύ όμορφο μελαχρινό γκομενάκι αλλά ίσως από τα πιο ξενέρωτα που κυκλοφορούν...
Κλαούντια...οοοουυυσσσττττττ.......

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 21, 2010
Όνομα κοπέλας
Κλαούντια
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
3 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού