Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 271 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Δοθείσης ευκαιρίας ας γράψω και εγω 2 λογακια για την Λαρίσσα, αν και η κριτική του αντισθένη ειναι πληρως κατατοπιστική.
Προκειται λοιπον για αρκετα νεαρό ρουμανακι(δηλωνει και μιση Γερμανιδα τρομάρα της Χμμμ; ),
Γύρω στο 1,65 με ωραίο πίρσινγκ στη γλωσσα το οποίο και απόλαυσα απολύτως στις υπηρεσίες της! Έχει και ωραίο τατοο πανω απο το βυζακι της, σαν πατημασιες απο γατα... Φατσα εκφυλη, αρκετα αδυνατη κοπελα(ο Βυζολαγνος την χαρακτηρισε ξερακιανο χρέπι, αφου του αρεσουν τα θωρηκτα Κουλ ).
Ξεκινημα με πολυ καλο τρομπόνι και γλειψιμο στις μπαλες. Δουλεψε και το πιρσινγκ της στο πουτσοκεφαλο, ΑΠΟΛΑΥΣΗ.
Σεξ σε κλασικη σταση αρκετα αισθησιακό με συμμετοχη απο μερους της.
Επειδη με ειδε χαλαρο και σε αργους ρυθμους, στο 5λεπτο μου ειπε να βιαστώ για αυτο και ο χαμηλος βαθμος στη συμμετοχη.
Συνεχεια ζητωντας κωλοδιείσδυση, το οποιο και τελικα καταφερα αν και στην αρχη ελεγε οτι ποναει και δεν θελει.
Εισοδος στα 4ρα στη στενη της σουφρα όπου οντως ζοριζοταν και μου ειπε να μπω σιγα, στην αρχη πολυ σιγα και επειτα φτασαμε σε αρκετα δυνατη ενταση διχως να μου διαμαρτυρηθει και η εναποθεση των υγρων ΜΑΣ Ντροπή ηρθε συντόμως.

Και λεω υγρών μας γιατι όπως το ανέμενα βγηκα με λιγη μερεντούλαΣπασίκλας , πραγμα που την εκανε να ντραπει και να ζηταει συγνωμες, ενω εγω την καθυσηχαζα οτι συμβαινουν αυτά...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 10, 2010
Όνομα κοπέλας
Λαρίσα
Τιμημένος
Εγγραφή:
28 Φεβ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
95
Likes:
1.263
Πόντοι:
7.195
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού