Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 158 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ξανθιά μιλφ με φοβερές ματάρες, ασυναγώνιστο κώλο και βελούδινο δέρμα, τι άλλο να ζητήσει κανείς απ' την ζωή του? Τετάρτη μεσημέρι και ο καύσωνας έχει φτάσει στο απροχώρητο, μεδυσκολια ανασαίνεις από την υγρασία, οπότε βγήκα προς αναζήτηση δροσιάς στην κοντινή φυλής.Η ζεστή δεν άφηνε περιθώρια για μεγάλη βόλτα γι αυτό κατέληξα σε αυτόν τον οίκο όπου είχα σταμπάρει από παλιά την Τάνια ,αλλά η λίστα προτεραιότητας ήταν μακρυά χαχα οπότε ήρθε η σειρά της.Γλώσσα
Μπαίνοντας στο δωμάτιο το μωρό, με βρήκε ακόμα όρθιο στον νιπτήρα και άρχισε να βγάζει τα εσώρουχα ενώ εγώ χούφτωνα την υπέροχη κωλάρα της, αυτό ήταν....μου είχε γίνει κάγκελο, η γυναίκα είναι πόλη καύλα μόνο που την βλέπεις.Είναι σίγουρα στο τοπ 10 γυναικών που έχω πάρει στην 20ετη μπουρδελοκαριέρα μου.Αρχίσαμε αγκαλίτσες και φιλάκια,γλειψίματα στον λαιμό,στα βυζάκια της που είναι σχετικά μικρά αλλά με μια ρώγα που μπορεί να σου βγάλει το μάτι αν δεν προσέξεις χαχαχα.
Στην συνέχεια αρχίζει μια πίπα σε αργό ρυθμό όχι και τίποτα σπουδαίο αλλά άλλου ήταν τα σπουδαία!!!!!!!Στρώνει την κωλάρα της στην άκρη του κρεβατιού κι εγώ όρθιος την γάμαγα πιάνοντας και τα βυζάκια της, όπως καταλαβαίνετε με τέτοια θέα το τέλος δεν άργησε να έρθει.Την έχυσα με τρεμάμενα πόδια από την καύλα.Μου είπε ευχαριστώ με αυτό το χαμόγελο που δεν το εγκαταλείπει ποτέ και αυτά τα μάτια που μόλις σε κοιτάνε σου κόβουν τα γόνατα.
Είναι πρώτη φορά που βάζω 10 σε εμφάνιση κοπέλας, αυτό λέει πολλά, έχει μια αρχοντική εμφάνιση που δεν θυμίζει σε τίποτα πουτάνα.Την είχα δει μια μέρα στην Αχαρνών να περπατάει κι αν δεν την ήξερα θα έπαιρνα όρκο ότι δεν κάνει αυτήν την δουλειά. θα ξανατιμηθεί σίγουρα!!!!!!!!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 12, 2010
Όνομα κοπέλας
Τάνια
Billy7
Σπουδαίος
Εγγραφή:
16 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
899
Πόντοι:
2.687
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού