Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 230 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δύο λόγοι με οδήγησαν στο να εισέλθω στον οίκο, η συμπάθεια προς το milf στοιχείο που ακολουθεί τον οίκο και παραδόξως η εύκολη πρόσβαση ακόμη και με αυτοκίνητο (μάλλον η ημέρα επίσκεψης το επέτρεψε). Με την είσοδο στον οίκο, στον οποίο λειτουργούσε κλιματισμός, η ευγενική υπηρεσία μου ανέφερε την παρουσία της Εύας, χωρίς να αναφέρει για προγράμματα τα οποία κάνει η κοπέλα, την οποία ζήτησα να δώ. Πρόκειται για μια γυναίκα περί του 1,75 - 1,80μ. ύψους, ηλικίας 35 - 40 ετών, με ανεκτό μέγεθος στήθους και ομοιόμορφο σώμα που τραβά το βλέμμα. Μετά από τις προτροπές στο σαλόνι του οίκου ( θέλεις να σε κάνω να περάσεις όμορφα κλπ...)εισήλθε στο καθαρό δωμάτιο (το οποίο δεν είχε ούτε καλόγερο αλλά ούτε μια καρέκλα για τα ρούχα) όπου άρχισε με ένα ελαφρό τρίψιμο του (φυσικού?)της στήθους στο πέος μου και τοποθετώντας το προφυλακτικό με το στόμα άρχισε τον πεοθηλασμό όχι σε όλο το μήκος του αλλά δονίζοντας τον από την μέση και προς τα πάνω με την γλώσσα της το οποίο ήταν εξόχως ερεθιστικό. Έν συνεχεία της ζήτησα να το σταματήσει διότι αν το συνέχιζε λίγο ακόμα θα παραδιδόμουν, στήθηκε στα τέσσερα (ωραία θέα!) και με την βοήθεια του καθρέπτη προσπάθησε (με λίγα βογγητά και λόγια - αχ καβλιάρη μου εσύ...)να δώσει τέλος στην συνάντηση αλλά της ζητώ ευγενικά να γυρίσει σε ιεραποστολικό με τα πόδια της στους ώμους μου το οποίο και έπραξε δίχως ίχνος δυσαρέσκειας. Εκεί περίμενε ότι γρήγορα θα με τελείωνε πλην όμως της ζητώ, ευγενικά, να έρθει ιππαστί όπου και το έκανε, διαπιστώνοντας παράλληλα μια δυσαρέσκεια στο πρόσωπο της η οποία την ακολούθησε μέχρι την εκσπερμάτιση. Overall στα είκοσι ευρώ, το απλό για τα υπόλοιπα δεν μου ανέφερε, η καθαριότητα, η συμμετοχή και η ευγένεια της κοπέλας και της υπηρεσίας βρίσκονται πάνω από το μέσο όρο και αποτελούν μια αξιόπιστη λύση σε εξορμήσεις προς αναζήτηση milf. Δεν έφυγα απογοητευμένος από την Εύα, μπορούσε περισσότερο να συμμετέχει και θα την προτιμήσω εκ νέου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 12, 2010
Όνομα κοπέλας
Εύα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
19 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού