Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 228 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Υπέθετα ότι θα 'μαι η πρώτη κριτική για τη Σελένα, αλλά είδα ότι με πρόλαβε άλλος..
Μετά την Κάρολαϊν είπα να πάω για ένα χορταστικό επιδόρπιο..
Πήγα κατα τις 9 το βράδυ κ μπήκα μέσα παρόλο που το φωτάκι δεν ήταν αναμμένο..
Διαπίστωσα ότι το μαγαζί μόλις είχε ανοίξει κι ότι ήμουν ο πρώτος πελάτης.. Για δεύτερη φορά σε μια μέρα, κωλοφαρδία,ε..;
Δίνω το 20αρικο κ μπαίνω.. Σε λίγο έρχεται κ το μελαχροινό μωρό.. Μου 'πε ότι είναι Ισπανίδα κι όταν τη ρωτάω από που ακριβώς, μου λέει από Βαρκελώνη κ Βουκουρέστι..!
Μιλάει λίγα ελληνικά καθώς είναι 4 μήνες εδώ.. Από εμφάνιση στο πρόσωπο καλούτσικη, αλλά τίποτα ιδιαίτερο.. Όλα τα λεφτά ήταν όταν έβγαλε το φόρεμα κι αποκαλύφθηκαν δυο τεράστιες απίστευτες βυζάρες..! Γενικά στο σωματότυπο έμοιαζε αρκετά με την Εσμεράλντα του Ζουζανα, που 'χα πάρει σε σιτυτουρ κι είχα σκάσει 300 για μιαμιση ώρα..! Της Σελένας μάλλον είναι ακόμα μεγαλύτερα, αλλά δεν είναι απόλυτα φυσικά, όπως μου 'πε, παρόλο που 'ναι πολύ απαλά κ φαίνονται φυσικά.. Πράγματι παρατηρώντας τις τεράστιες θυλες της, είδα ότι στο περιγραμμά τους είχε σημάδια από ουλές..
Πάντως η αίσθηση είναι απόλυτα φυσική..!
Από σώμα είναι γενικά λίγο γεμάτη με πιασιματάκια, χωρίς να τη λες χοντρή όμως..
Από ηλικία μου φάνηκε μικρή, γύρω στα 23-24..
Ξεκίνησε παίζοντας την ανάμεσα στις βυζάρες, μετά προφυλακτικό κ καλούτσικη πίπα για λίγο κ μετά ανέβηκα από πάνω (καθώς δεν ανέβαινε αυτή..) με θέα τις βυζάρες να κουνιούνται κ μετά ισπανικό, πολύ καλό..!
Με τελείωσε με το χέρι της καθώς βύζαινα τις τιτανοτεράστιες βυζόμπαλες..!
Σίγουρα ένα καλό VFM, αν σκεφτείς ότι στοίχησε 15 φορές λιγότερο απ' την Εσμεράλντα..!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 11, 2010
Όνομα κοπέλας
Σελένα
Υπηρεσίες
Σπουδαίος
Εγγραφή:
11 Μαρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
52
Likes:
454
Πόντοι:
2.357
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού