Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 34 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσης επισκέφθηκα και στην Προμηθέως το μόνο ίδρυμα που βρίσκεται στα δεξιά ανεβαίνοντας... Ήταν μια ξανθιά τουριστριούλα για την οποία είχα διαβάσει μέτριες κριτικές (έως κακές) αλλά μου άρεσε πολύ εμφανισιακά σύν το ότι έδινε το κουλούρι της για 60 ευρώ και ήθελα να το δοκιμάσω σαν καλός κουλουρτζής... Όπως έγραψαν και οι συναθλητές, νεαρή, όμορφη, ωραίο αδύνατο άγουρο κορμάκι, αρκετά σφιχτό, κουκλίτσα... Πως να πείς όχι...?? Χαχαχαχχχ... Δεν ήξερε γρί Ελληνικά, ούτε Αγγλικά, συν το ότι ήταν βλήμα και ότι ήθελε να μου πεί αντί να μου το δείξει με νοήματα μου το έλεγε στη γλώσσα της... Συννενόηση μπουζούκι...!! Τελικά την κατάφερα με παντομίμα να ψιλοσυννενοηθούμε... Στο ψητό λοιπόν, σχεδόν χωρίς προκαταρκτικά, ξεκίνησε μια καλούτσικη πιπούλα, με κακή στάση σώματος όμως ώστε να μην πιάνεις ότι θέλεις... Την σταμάτησα για να μη χύσω και στήθηκε κατευθείαν στα τέσσερα για να την πάρω απο τον κώλο... Πασαλείφτηκε με λιπαντικά αλλά έτσι όπως κάθησε κατευθείαν τουρλώνοντας τον κώλο δεν έμπαινε στην (παραδόξως) σφιχτή κουλουρότρύπα της και την πονούσε... Οπότε αλλάξαμε γρήγορα στάση και ξάπλωσε ανάσκελα με τα πόδια ψηλά και ανοιχτά... Στην αρχή έβαζε το χέρι της για να ελέγχει την ένταση του σφυροκοπήματος αλλά μετά το πήρε και όλα έγιναν καλύτερα... Μετά απο μερικά λεπτά σφυροκοπήματος δεν την πάλεψα να κρατηθώ άλλο και κατέθεσα... Γενικά εμφανίσιμη κοπελίτσα, καλή τιμή για κουλούρι, όμως χωρίς να είναι στραβωμένη ή σπαστικιά ήταν... πως να το πω... αγγούρι ίσως...!! Σαν συμπέρασμα θα έλεγα ότι δεν άξιζε, εκτός αν είσαι λάτρης του κουλουριού οπότε μπορείς να κάνεις μια κατάθεση... Δεν νομίζω όμως να έχεις ξανά όρεξη και για δεύτερη επίσκεψη έπειτα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 29, 2010
Όνομα κοπέλας
Ανίτα
Υπηρεσίες
arisk
Σεβαστός
Εγγραφή:
26 Δεκ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
93
Πόντοι:
1.997
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού