Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 76 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πριν κανα 15νθήμερο έκανα μια επισκεψούλα σε ιδρυμα του Βαρδαρίου... Στην Προμηθέως χαμηλά, στη Τζοάνα... Όμορφη κοπελίτσα, καστανόξανθη, χαριτωμένη, αθωόφατσα (χαχαχαχχχ), απίστευτα βυζιά... Απίστευτα όμως...!! Πρίν απο μένα είχε μπεί ένας άλλος, o oποίος ενοχλήθηκε απο κάτι (μάλλον απο το υπερβολικό λάδωμα) και σηκώθηκε και έφυγε έξαλλος... Η κοπέλα λοιπόν ήρθε καταστεναχωρημένη στο δωμάτιο και μου έκανε παράπονα, ότι ο άλλος της είπε ότι τη σιχαίνεται κτλπ... Εγώ κλασσικός κάφρος την άρχισα στα κοπλιμέντα και τα χάδια και μετά απο λίγη ακατάπαυστη κοπλιμεντολογία η κοπελίτσα χαλάρωσε και μαλάκωσε και μπήκαμε στο θέμα... Καλούτσικη πίπα, φιλική, ναζιάρα, την πήρα σε 2-3 στάσεις όπου είχε συμμετοχή και διάθεση, αν και δεν ήταν κάτι αξιοσημείωτο στο σεξ, μάλλον low profile θα την έλεγες...
Το τεράστιο μείον της ήταν ότι μου τον πασάλειψε με ένα λίτρο λιπαντικό και με έκανε λούτσα... Κατα συνέπεια το μουνί της έγινε σαν ντενεκές με λάδι και ο πούτσος μου σαν βατραχάνθρωπος... Επομένως δεν ενδείκνυται για παντρεμένους... Αν την επισκεφτείτε την κάνατε ταράτσα...!! Μόλις γυρίσετε σπίτι η γυναίκα σας θα σας κάνει τσακωτούς 1000%... Και άντε να εξηγήσεις στην πόντια ελληνίδα σύζυγο γιατί ο πούτσος σου είναι σαν να τον βούτηξες μέσα σε ντενεκέ με λάδι... Θέλω πολύ να ακούσω μια καλή δικαιολογία... Χαχαχα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 22, 2010
Όνομα κοπέλας
Τζοάνα
arisk
Σεβαστός
Εγγραφή:
26 Δεκ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
93
Πόντοι:
1.997
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού