Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 48 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
:d:παιδεσ καλημερα .. αν και καθυστερημενα σασ καταθετω την εμπειρια μου... το κοριτσι το ειχα ξαναπαρει στο ιδιο μαγαζι,αλλα και σε αλλο . συνολικα 4 φορεσ σε διαστημα ενοσ ετουσ , αν δεν κανω λαθοσ... ολεσ τισ αλλεσ φορεσ ηταν μετρια , απλα ικανοποιητικη η λιγο αδιαφορη...
παμε στα τελευταια..σκαω μυτη 10 λεπτα πριν ερθει η απογευματινη βαρδια. με βλεπει ,με θυμαται και πιανουμε σαλονατη κουβεντα με γελακια του στυλ που χαθηκεσ, μαυρισεσ κλπ κλπ... ορεξατη λεω μεσα μου.... περναω και την περιμενω.. εν 'τω μεταξυ ερχεται η νεα βαρδια , κλεινει το φωτακι και ησυχια.. γλυψιματα με κουβεντα , δαγκωματακια δακτυλοσκοπηση στο γουνακι (χωρισ κρεμα) και κανα 3 λεπτο γλειφο...νι.
ατσαλωσα και η πιπα ηταν παιχνιδιαρικη ,χωρισ χερια.. 4,5 στασεισ και παιδεσ... δεν το περιμενα μετα απο γλειφο...νι να πεσουν γλωσσοφιλα..περνουσε η ωρα και ειπα να τελειωνουμε.. ωραια κολαρα για πισωκολλητο... σφυροκοπηθηκε πολυ δυνατα για 2,3 λεπτα κατεθεσα και βγηκαμε μαζι σχεδον απο το καταστημα... ηθελε να μου δωσει τηλε/νο για πιο πριβε καταστασεισ.. καλοδιαθετη και εβγαλε γουστα... αν εχω καυλεσ και την πετυχω θα τιμηθει,αλλα καλομαθα τωρα ... θελω το 20' λεπτο οπωσδηποτε... (gfe απο τα απροσμενα ). αλβανιδουλα με ωραιο για τα γουστα μου σωμα...
χαιρετω και καλο βολι !!!
ο χωροσ ,μην ψαχνετε... μεταξι ειμαστε.. αν και γουσταρω τετοιεσ χυμα καταστασεισ ..χαχαχα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 01, 2010
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
22 Απρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
90
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού