Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 137 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ποτε δεν συμπαθουσα τους αλαζονικους ανθρωπους. Διοτι ξερω πως ειναι ξεροκεφαλοι και πως θα σου ζαλισουν τα παπαρια με το ΕΓΩ τους , αλλα οτι θα το συναντουσα και στα αγαπημενα μου μερη -αυτα της Φυλης- δεν το πολυπιστευα. Μετα απο μια προσεκτικη τσαρκα (αν και η καταληξη της δεν δυναται να τεκμηριωσει τον επιθετικο προσδιορισμο) ειπα να καταθεσω σε αυτο εδω το σπιτακι. Για να ειμαι ειλικρινης με τραβηξε πολυ η εμφανιση της. Μαυρομαλλα ψηλη , γοργονα διαθετει εντυπωσιακη εμφανιση γ αυτο και ξεγελαστηκα και περασα. Ενω φαινοτανε απεξω πως ειναι ντιβα και αλαζονικο μουνετο. Η τσατσα αδιαφορη.

Στα του δωματιου τωρα.. η τυπισσα μπηκε μεσα με την κρεμα της αγκαλια. Πρωτο κακο δειγμα. Και αρχισε να κοπανιεται πανω στο κρεβατι... της λεω τι κανεις δεν θελω αερο - επιδειξη ελα κοντα μου... λεει ααααα εισαι αγχωμενος , της κανω δεν ειμαι αγχωμενος απλα αν ηθελα show θα πηγαινα και σε στριπτιτζαδικο ... ξεκιναει πιπα φορωντας μου το προφυλακτικο με το στομα... πολυ καλη πιπα... και με ναζι πραγμα που εδειχνε να φτιαχνει λιγο την κατασταση, αφου καυλωσα της ειπα να πεσει στα 4 οπου και εκει εγινε κατι που μου την εσπασε , ενω ημουν στο 4ο με 5ο σφυροκοπημα.... αρχισε τα "no time μωρο μου" ... και σηκωθηκε να φυγει... απο μονη της κιολας χαχαχα ουτε να την διωξω δεν με αφησε , λεω που πας? Θυμός Ουτε 5 λεπτα δεν εκατσες ... εκανε πως δεν ακουγε οποτε φορτωσα και εγω της λεω καλα καλα φυγε και αν με ξαναδεις σφυρα μου.... Πολυ αλαζονικο στυλ το οποιο εγω δεν χωνευω διοτι οσο ομορφη και αν ειναι καποια η πολυταλαντη το μονο σιγουρο ειναι πως δεν ειναι η μοναδικη πανω στην γη... Μπορει να μπηκα τυχαια σε αυτο το σπιτακι ακομη και αν δεν ειναι μεσα στα "στανταρακια" μου οποτε κατεβαινω φυλης λογω του οτι ειναι και σε πολυ κεντρικο σημειο αλλα την επομενη φορα μαλλον ουτε για την τσαρκα μου δεν θα περασω απο εκει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαριάννα
Boldemort
Σεβαστός
Εγγραφή:
4 Σεπ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
38
Πόντοι:
1.220
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού