Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 60 10
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Εχωντας τρελη καβλα και μετα την ΑΗΔΙΑ που εζησα στο οικο στην κεραμικου 13Α με την τυπισα να ΚΑΤΟΥΡΑΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΑΔΟ ΠΟΥ ΠΕΤΑΜΕ ΤΙΣ ΚΑΠΟΤΕΣ (εχω κρητικη και γιαυτο)!!!!! μπαίνω στο Ιασωνος 46Α δεν αντεχα αλλο ψαξιμο και εμεινα , πληρωνω τα 15 και μπαινω στο αθλιο δωματιο και περιμενω , περιμενω , περιμενω , η τυπισσα ειχε πιασει κουβεντα με την τσατσα και δεν ελεγε να το βουλωσει , μετα απο κανα 10 (αδειο το μαγαζι) ερχεται μεσα στο δωματιο και αρχιζει ενα ΜΠΛΑΜΠΛΑ δεν το εκλεινε το ρημαδι , και πως δεν της αρεσει να της βαζουν χερι και το οτι εχει πονο στο αυτι και να μου δειχνει πως πρεπει να βαζει το φαρμακο σωστα και διαφορα αλλα , μου σηκωθθηα και μου επεσε τουλαχιστον 4 φορες , μετα απο μια μετρια πιπα στην γυρνας ιεραποστολικο αλλα και εκει το μπλαμπλα δεν σταματησε , λεω μεσα μου ας την γυρισω στα 4 μηπως και σκασει και πανω που αλλαζαμε σταση ...σπαει μια ΤΑΒΛΑ και χωθηκε η γκομενα μεσα στο στρωμα και εκει να λεει ωχ ωχ τι εγινε , της λεω μην φοβασαι δεν εγινε τιποτα μια ταβλα ειναι ελα να τελειωσουμε και εγω ορθιος την καρφωσα στα 4 και τελειωσα (επιτεεελους) στο τελος μου ζητησε να της φτιαξω το κρεβατι , ναι sure μην ακουμπησω το κολοκρεβατο , την εκανα και απο εκει γρηγορα γρηγορα !!!! :p

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 01, 2010
TREKKER
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
10 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
24
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού