Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 87 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
αρχισα την τσάρκα απο την τανταλου14 μπαινοντας ήταν η μακροημερευουσα στο συγκεκριμενο οικο τσατσα,που εβριζε για το παρμικρο ακομα και μπροστα σου.οσπου βγαινει η αλισιαΓλώσσα.ρωσιδα 25-28 ψηλη βαμενη ξανθη,φυσικο μεγαλουτσικο στηθος ανιχτοχρομη και ενας πατος που κουνιοτανε σα βαρκα κρατουσε και αλοιφη.Ειχα ξαναπαει μαζι της πριν 1,5 μηνα μου αρεσε στο δωματιο.σκεφτικα να συνεχισω για να δω και τα αλλα μωρα και βγηκα.μολις βγηκα ωμως στο δρομο λεω που να γυρναω τωρα ετσι νυσταγμένος που ειμουν ετσι και αλλιως ξαναγυρισα και παραπροχτες τετοια ωρα και δεν ιεδα κατι ιδιετερο.Ξαναμπαινω λιπον και λεω στην τσατσα οτι θα περάσω.την λεω να μου πει και τα προγρμματα γιατι τα ξαχασα.30απλο,40χαλορο,50μασαζ,60σεξσοου,100ντουζ,120ολα μαζι.παιρνω το 40.μπαινει η ψηλη,ονοματα κλπ.στην αρχη καθεται ενω εγω τη φυλαω στηθος κοιλια μπουτια.αυτη με ξαπλωνει και μου φοραει το τσουβαλι.η πιπα καλη με βλεμα σε μενα και μουκανε και επιφωνιματα.με ρωτα πως θελω και τη λεω πισωκολυτο.βγαζει το μαυρο στριγκ και μενει με ενα ασπρο υφασμα στη μμεση που υποτιθεται πως ηταν φουστα (πολυ με αρεσε)της τον φοραω λοιπον και ξεκιναω το φικι φικι.ειχα σκοπο να κανω και αλλες στασεις αλλα τοσο ταυλομενος που ημουν απο το θεαμα και απο τα πετηχιμενα επιφωνιματα της(α ου μωρο μου)εφτασα λιμιτ απ και ρευστοποιισα.
Ντηθηκε και καληνηχτησε (τα ελληνικα της πολυ καλα).Εγω βγαινοντας ακουω την τσατσα να λεει τα προγραμματα σε νεοεισερχομενους και προς εκπληξη μου ενεφερε ΠΡΟΚΤΙΚΟ ΜΕ 70.σε μενα δεν το ειπε,θα το ξεχασε λογο νυστας μαλλον.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 27, 2010
Όνομα κοπέλας
Αλίσια
Υπηρεσίες
lastpontian
Μέλος
Εγγραφή:
23 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
0
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού