Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 128 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
ΧΘες μη έχοντας τί αλλο να κάνω πέρασα από το Φυλής 92 . Κάτι μου γυάλισε στην κοπέλα και έδωσα το αντίτιμο των 20 ευρώ. "Τσιμπουκάκι, κωλαράκι" διαφήμιζε η τσατσά και με οδήγησε στο δωμάτιο. Εκεί έπαθα ένα σοκ. Το δωμάτιο ήταν απίστευτα μικρό. Ένα κρεβάτι και ένα διαδρομάκι που ίσα ίσα χωράς Money Mouth
Αυτό μου δημιουργεί πρόβλημα γιατί έχω μάθει να παίζω φουλ επίθεση μόλις μπαίνει η κοπέλα στο δωμάτιο και τώρα δεν μπορούσα να το κάνω. Αναγκαστικά λοιπόν θα έπρεπε η κοπελα να αναλάβει την πρωτοβουλία των κινήσεων και εγώ να περιοριστώ σε κατενάτσιο , που δεν είμαι καλός. Δηλαδή, να κάτσω στο κρεβάτι και να περιμένω την κοπέλα να με ..."σηκώσει". Η κοπέλα είναι ψηλή, ρουμάνα , με δυάρι βυζί, πολύ ωραίο προσωπάκι, γεμάτο νάζι. Λίγα προκαταρκτικά και μετά μια πίπα , με ταυτόχρονη περιποίηση αρχιδιώνε. Ήταν πολύ καλή και φιλότιμη η πίπα της και της είπα να συνεχίσει έτσι μέχρι τέλους , κάτι που έκανε.
Συμπερασματικά , δεν την ευχαριστήθηκα όσο ήθελα καθώς υπήρχε πρόβλημα με τον χώρο. Αν η κοπέλα πάει σε στούντιο πιστεύω θα είναι σούπερ επιλογή
Το κουφό με τον χώρο είναι ότι αν και πολύ μικρός , είχε και νιπτήρα . Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 16, 2010
Όνομα κοπέλας
Ντανιέλα
Υπηρεσίες
Τιμημένος
Εγγραφή:
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
185
Likes:
468
Πόντοι:
2.950
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού